Тупий зразок тупої піарщини

соцмережа
Зображення - rudebox.org.ua

Всі пам’ятають нещодавній фейк про закриття соціальної мережі “Facebook”. Я тоді подумав чи написав (точно не пам’ятаю): ну хто у здоровому глузді закриватиме бізнес, котрий приносить мільярди доларів?

 

Втім, “гарячу новину” з легкої руки “відомих журналістів” рознесли інтернетами провідні блогери, і народ захвилювався: шо-ж-дєлать?

 


 

Час минув, пан Цукерберг опублікував спростування, всі зітхнули з полегшенням, народ щасливий, “Facebook” не закривають, амінь. Згодом виявилось, що “качка” про закриття – усього лиш піар-акція для створення ажіотажу навколо Facebook перед ІРО підприємства.

 

Аж ось – “нова новина” 🙂 Причому, новина, котра зайвий раз підтверджує неспроможність власників та адміністрації “ВКонтакте” вигадати щось нове. Кумир “ВК” у вигляді “Facebook” є настільки великим авторитетом для Павла Дурова, як Лєнін для піонерів.

 

ЗМІ повідомляють, що від Дурова надійшла інформація про близьке закриття російської соціальної мережі (наразі виявлено на сайтах k-z.com.ua та elcrussia.ru). Буцімто, заяву про закриття Дуров зробив на прес-конференції у СПб.

 

Найсмішніше те, що слова, котрі начебто сказав Павєл Дуров, є ідентичними словам, котрі приписували Маркові Цукербергу у повідомленнях про закриття “Facebook” (самі можете порівняти – майже точна копія).

 

Чесно сказати, я не знаю, чи була така прес-конференція і чи казав Дуров такі слова насправді. Але те, що закриття “ВКонтакте” – фейк, так це не викликає сумнівів. І навіть якщо Дуров і казав щось таке, то лише з тією ж метою, з якою було інспіровано “закриття “Facebook”. Тобто, створення ажіотажу навколо “ВКонтакте”.

 

Можете зі мною посперечатись.

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір