З ініціативи БПП перейменування проспекту Ватутіна зняли з порядку денного сесії Київради

Під час засідання пленарної сесії 18 травня з ініціативи депутата Страннікова від фракції “Солідарність – БПП” питання перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича було знято […]

Київрада готує заборону використання російського програмного забезпечення

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами 15 травня депутати підтримали проект рішення, який передбачає вжиття заходів з кібербезпеки.

Проголосуйте за перейменування вулиці Лева Толстоя на вулицю Євгена Чикаленка

26.04.2017 prostir 0

У місті Києві до 1 травня триває обговорення проекту рішення Київської міської ради “Про перейменування вулиці у Голосіївському, Солом’янському та Шевченківському районах міста Києва”.

Київрада прийняла за основу проект рішення про мову обслуговування в столиці

Київська міська рада ухвалила за основу проект рішення про обов’язкове використання української мови у рекламних оголошеннях та вивісках, меню в кафе та ресторанах, а також […]

Сайт петицій Київради блокуватиме підписи користувачів з російськими електронними адресами

06.04.2017 prostir 0

На сайті електронних петицій Київської міської ради більше не вдасться підписати петицію з обліковим записом, зареєстрованим на електронну пошту російського сервісу mail.ru.

Київрада має намір продовжити договір з «Київенерго»

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу депутати погодили продовження угоди з енергопостачальною компанією “Київенерго”.