Терористи «ДНР» самі зізналися в своїй брехні (фото, відео)

Протягом ночі й ранку в російських ЗМІ тиражували інформацію про обстріли Донецька українськими «Градами» й іншими видами важкого озброєння.

Російські ЗМІ поширили відео, яке начебто доводить факт влучання в будівлю у Донецьку української ракети. Варіанти озброєння найрізноманітніші: від БМ-21 «Град» до «Ураган» і «Точка-У».

Обережно! Донецька мова! Ненормативна лексика!

Соцмережі вибухнули гнівом щодо «фашистів», які обстрілюють мирне місто, знищують діточок тощо. Одночасно так звана «Народна міліція ДНР» публікує інформацію, що ніякого влучання української ракети в цю будівлю не було, а стався вибух вантажівки з боєприпасами, що й спричинило такі масштабні руйнування.

Місцеві жителі також спростовують інформацію окупаційних органів влади про те, що з боку Авдіївки ЗСУ вели вогонь з важкого озброєння, оскільки в багатьох місцях руйнувань завдано з такого напрямку, де не може бути підрозділів ЗСУ – з тилу позицій терористів «ДНР».

Як ми раніше повідомляли, у житлових кварталах Донецька звечора зосереджується велика кількість важкого озброєння, очевидці повідомляють, що з розмов бойовиків зрозуміло: готується якась масштабна операція, можливо, спроба вибити Збройні Сили України з Авдіївки.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір