Мер Тернополя закликав допомагати Майдану

Відповідне звернення Сергій Надал опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook:

Шановні тернополяни!

Чимало наших земляків зараз в Києві – на Майдані, беруть участь у протестах. Закликаю всіх, хто залишається у Тернополі – допоможіть Майдану ліками, продуктами, теплими речами! Точка збору – намет на Театральному майдані. Передусім потрібні шапки, рукавиці, шкарпетки, шарфи, куртки, ліки від застуди, ліки і матеріали для перев’язування ран. Вкотре звертаюсь до працівників міліції – не перешкоджати, а допомагати тернополянам добиратись до Києва, не виконувати злочинні накази, пам’ятати, що ви дали присягу на захист народу.
Слава Україні!

Нагадаємо, вчора Сергій Надал також звертався до співвітчизників з подібним закликом:

Центральна влада не захотіла вести діалог з власним народом, обрала тактику «закручування гайок», на що отримала жорстку, агресивну, відчайдушну реакцію. Це природня реакція народу, який реалізовує своє природнє право на повстання, відповідаючи на брутальне зазіхання на громадянські права і свободи. Відповідальність на вуличних заворушеннях і ескалації насильства лежить на владному режимові. Нащадки козаків і повстанців не могли реагувати по іншому.

Тернополяни налаштовані рішуче. Ми завжди були містом активних патріотів – протягом тривалих національно-визвольних змагань. Тернополяни були у перших рядах, руйнуючи тоталітарну радянську систему. Тернополяни єдиною громадою масово і рішуче беруть участь у Євромайдані від його першого дня. Сьогодні тернополяни мобілізуються і знову масово вирушають в Київ для участі в акціях протесту.

Все ще надіємось на вихід з силового протистояння, зупинку насильства і переслідування учасників народних протестів. Все ще сподіваємось на мирне розв`язання гострої політичної кризи. Але це неможливо, якщо влада обмежиться декларативними кроками. Суспільство чекає дій спрямованих на відновлення громадянських прав і свобод, виконання вимог під якими вже два місяці триває Євромайдан.

Я закликаю Армію і працівників правоохоронних органів не чинити насильство проти народу, на служіння якому ви присягали.

Боже, дай нам мудрості і єдності!

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір