Кубок світу: українки радують

Після срібної нагороди у естафетній гонці, наші біатлоністки вдало виступили і у спринті.

 

[adsense_id=”1″]

У Ансі-Ле Гран Борнан стартували спринтерські гонки третього етапу Кубка світу з біатлону у чоловіків і жінок. Першою, як і завжди стартувала спринтерська гонка у жінок. Наші біатлоністки знову здивували любителів біатлону – відразу п’ять українок ввійшло у двадцятку найкращих, а Валя Семеренко показала свій кращий результат у цьому сезоні, виборовши бронзову нагороду. Переможниці гонки швейцарці Селіні Гаспарін, Валя програла одинадцять секунд, і саме з цим відставанням вона стартуватиме у гонці переслідування. Срібна нагорода дісталася фінській біатлоністці Кайсі Макарайнен з восьми секундним відставанням від лідера. Серед інших наших біатлоністок восьма сходинка у Олени Підгрушної, Юлія Джима – чотирнадцята, Віта Семеренко – п’ятнадцята, Наталія Бурдига – дев’ятнадцята, Марія Панфілова – тридцять четверта.

А от українські чоловіки-біатлоністи знову розчаровують. Провівши невдало перші два етапи Кубка світу, третій етап вони розпочали просто жахливо – десяте місце у естафетній гонці, і просто провал у спринтерській гонці. Найкращим з наших біатлоністів став Артем Прийма, який посів тридцять четверту сходинку і відстав від переможця, гонки молодого норвежця Йоханеса Бьо на хвилину і сорок секунд. Двадцятирічний норвежець посівши першу сходинку, став наймолодшим переможцем спринтерських гонок з біатлону серед чоловіків. Також на п’єдестал піднялися чех Онджей Моравец, який здобув срібну нагороду, і француз Мартен Фуркад, якому дісталася бронза.

Результати інших українських біатлоністів: сорок шоста сходинка у Андрія Дериземлі, Сергій Семенов став пятьдесят третім, Олександр Біланенко – вісімдесятий, Сергій Седнєв – вісімдесят другий. Сильно розчаровують виступи минулорічного українського лідера Сергія Седнєва. Куди поділася його спортивна злість, лідерські якості і ті результати, які він показував рік назад.

Стартові склади українських біатлоністів на гонку переслідування:

Жінки
3. Валя Семеренко +0:12
8. Олена Підгрушна +0:26
14. Віта Семеренко +0:40
15. Юлія Джима +0:40
19. Наталія Бурдига +0:50
34. Марія Панфілова +1:18

Чоловіки
34. Артем Прима +1:40
46. Андрій Дериземля +1:57
53. Сергій Семенов +2:07

Віталій Капітан

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір