Суперфінал відбувся!

блогобитва
Блогобитва. Суперфінал

Привіт, привіт! Знаю, що чекаєте, але з арифметикою у мене не дуже, тож мав взяти тайм-аут, аби все підрахувати.

 

Отож: визначний день – вже за кілька годин прийде новий 2012 рік (ви ж пам’ятаєте, що український Новий рік ні на кого і ні на що не наступає, а приходить або настає?). І саме сьогодні я влаштовую церемонію оголошення Суперчемпіона Блогобитви 2011 року!

 

Почнемо з того, що усі суперфіналісти мають підстави для задоволення результатами року: кожен з них переміг у напруженій і чесній боротьбі своїх колег-конкурентів, і має право вважатись одним з кращих в україномовній блогосфері. І не кажіть мені про BUBA-2011 – був, бачив. Україномовною блогосферою там і не пахне.

 

Тож, маю за честь привітати усіх трьох учасників з певним досягненням у цьому (ще цьому, 2011-му) році. Блогери люблять усілякі конкурси, а ще більше люблять у цих конкурсах перемагати. І головне навіть не масштабність конкурсу, а сам факт змагання й перемоги. Мине кілька років – і на різних блогфестах і баркемпах я буду розповідати, як мені змикитрилось розпочати такий конкурс, а ви розповідатимете, як важко й почесно було перемагати у перших Блогобитвах 🙂 І зелені блогери й блогерки проситимуть у вас автограф і беклінк.

 

Тепер – до справи. Результати читацького голосування я навмисно не закривав, адже всі учасники – люди поважні й серйозні, тож усіляких іграшок придумувати не будуть, все буде чесно (це я так собі думав; ну й, звичайно, не помилився). Облік голосів – перед вами:

 

Результати читацького голосування

 

Далі – голоси суддів. Судді голосували за принципом: 1 місце (60% голосу), 2 місце (40% голосу), 3 місце (20% голосу). Розподілились голоси так:

 

1 1 місце – Блог про Львів, життя та інші приколи 

2 місце – Спільнота Apple

3 місце – Корисні поради на всі випадки життя

2 1 місце – Блог про Львів, життя та інші приколи 

2 місце – Корисні поради на всі випадки життя

3 місце – Спільнота Apple

3 1 місце – Блог про Львів, життя та інші приколи 

2 місце – Корисні поради на всі випадки життя

3 місце – Спільнота Apple

 

Як бачимо, результат голосування судей повторює результати читацького голосування.

 

Загальні оцінки:

 

1 місце – 35,4% (ч) + 16% (с) = 51,4% – Блог про Львів, життя та інші приколи

2 місце – 19,4% (ч) + 13,3% (с) = 32,7% – Корисні поради на всі випадки життя

3 місце – 5,4% (ч) + 10,5% (с) = 15,9% – Спільнота Apple

 

Таким чином, Суперчемпіоном Блогобитви 2011 року проголошується пан Ігор Во-о-о-о-о-о-оробус зі своїм Блогом про Львів, життя та інші приколи!!! З чим його від щирого серця й вітаємо! Респект, Ігоре!

 

Шановні суперфіналісти! Маю бігти смажити картоплю до святкового столу, тому буду завершувати. Будьте ласкаві, напишіть мені на пошту про бажаний спосіб отримання виграних вами призів – і відразу після виходу зі стану алкогольного сп’яніння я надішлю вам ваші чесно зароблені цяцянки й бабуськи.

 

Щиро усім вдячний, безмежно вас поважаю, усіх з прийдешнім Новим роком! Чекайте завтра святкового посту з моєю мармизою у вигляді Святого Миколая, Діда Мороза, Санта Клауса й Пера Ноеля 😉 Па-па!

 

Спонсор “Блогобитва. Суперфінал”:

компанія SV-Host Ukraine

 

* Мушу зізнатись, відсоточки я трохи округлив, бо писати десятитисячні значення харить, а впливу на результат вони явно не мають 🙂


Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір