Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій на брифінгу за результатами засідання РНБОУ повідомив, що прийнято рішення про створення у складі Державної прикордонної служби України снайперськиї підрозділів.

Також він розповів, що протягом останніх тижнів було проведено заходи з оперативно-бойової підготовки мобільних прикордонних застав.

Українські військові здійснюють заходи щодо подальшого зміцнення кордону України з Російською Федерацією та посилення оточення навколо захоплених терористами міст. Підрозділи Збройних Сил України та ДПСУ забезпечили прохід українських військ до міста Бірюкове (Луганська область).

“На всіх ключових дорогах, де відбувалися передислокації російських спецпідрозділів і техніки на територію України, виставлено контрольовані ЗСУ та прикордонниками блокпости. На сьогодні ми з боями дійшли до міста Бірюкове”, – сказав Парубій.

На півночі Луганської області 24-й батальйон територіальної оборони за підтримки авіації ЗСУ дійшов до міста Щастя і виставив блокпости біля села Весела Гора.

“Цей населений пункт – у безпосередній близькості до Луганська, всього вісім кілометрів. Уздовж кордону від Городища наші військові підрозділи перемістилися до Новокиївки. Ми замикаємо ту лінію стримування, яка оточує місця скупчення терористів і російських бойовиків. Наше завдання – це кільце замкнути, аби захистити український кордон і не допустити прориву з Росії підрозділів спецназу і бойових машин”, – наголосив посадовець.

Нагадаємо, що у період з 1995 до 1999 року Прикордонні війська України мали у своєму складі 23-й окремий аеромобільний прикордонний загін спеціального призначення, повсякчасно готовий до виконання найскладніших завдань на будь-якому відтинку Державного кордону України. особовий склад загону мав змогу за 3–4 години висадитися у встановленому пункті і негайно виконувати бойові завдання з охорони та оборони Державного кордону України, відбиття агресії, захисту недоторканості і територіальної цілісності України.

Український простір

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment