Створено мобільний додаток “Бойкот Партії регіонів!”

Серед сотень тисяч найрізноманітніших мобільних додатків у магазині Google Play відтепер є один дуже актуальний для українців. Він містить інформацію про власників бізнесу, пов’язаних з Партією регіонів та чиновниками.

[adsense_id=”1″]

Розробники створили додаток зі шляхетною метою – полегшити українцям справу бойкотування провладних бізнесменів.

Завантажити “Бойкот Партії регіонів!” можна безкоштовно на сайті Google Play. Для користування ним потрібен смартфон або планшетний комп’ютер, що працює на ОС Android, повідомляє ІРress.ua у розділі новини науки і техніки.

“Янукович та Партія регіонів не мають совісті, яку вже давно їм замінила жага грошей і влади. Вони калічать невинних людей і перекреслюють наше європейське майбутнє. Вдаримо по тому, що для них найдорожче – по грошах”, – сказано в анотації до додатку.

Небайдужий Українець пропонує дослухатися до слів гендиректора компанії “Яндекс-Україна”, який висловив думку, що усі порядні люди мають просто бойкотувати представників Партії регіонів та її чиновників. З ними не можна говорити чи листуватися, не вітатися, не брати участь у будь-яких заходах, організованих за участі будь-кого з членів ПР. Це саме стосується і бізнесу, яким керують регіонали: жодної копійки в кишеню ворога! Українці мають оголосити жорсткий бойкот владі та провладним партіям.

Як повідомляється, розробники вже готують нову версію мобільного додатку, з розширеним функціоналом та доповненнями, з врахуванням ідей, висловлених користувачами – додаток вже завантажили більше 600 разів. Найперше і найголовніше завдання на цей час – синхронізувати мобільний сервіс з інформацією у Фейсбук-групі. Автор закликає генерувати нові ідеї, які покращать роботу додатку.

Джерело: ІРress.ua

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір