День страйків і тематичних автопробігів

Вчора, 4 грудня, у Донецьку відбувся мітинг на підтримку уряду і президента. Перед обласною державною адміністрацією зібралось близько 15-ти тисяч мітингувальників.

 

[adsense_id=”1″]

Маніфестанти прийшли з плакатами з надписами «Опозиція, одумайся!», «Провокаторів до відповіді!», «Донбас за стабільність!», а також з прапорами Партії Регіонів. Мітинг завершився ухваленням резолюції, мітингувальники благають опозицію припинити будь-які акції протесту, зокрема розблокувати державні установи. у випадку погіршення ситуації, учасники мітингу готові самі виїхати до столиці. Опозиція скептично поставилась до даного заходу. За її словами, люди були звезені на мітинг примусово, більшість з них були шахтарі після нічної зміни. У Партії Регіонів заявляють, що це була мирна добровільна акція.

Ситуація в країні не оминула і Житомирську область. Позачергова сесія обласної ради розпочалась черговим страйком. Під стінами будівлі близько двохсот студентів вимагали відставки уряду. Сергій Рижук – голова обласної держадміністрації Житомира підкреслив, що він підтримує вимогу громади щодо імпічменту президента, і також не довіряє сьогоднішньому уряду. Практично всі депутати Житомирської облдержадміністрації виступили зі словами підтримки громади, а також були готові ухвалити звернення до Віктора Януковича, де йшлося б про підтримку продовження процесу євроінтеграції. Однак під час голосування на підтримку рішення не вистачило великої кількості голосів, на що студенти відреагували масовим обуренням.

У Запоріжжі в цей день відбувся автопробіг на підтримку європейських цінностей та головного євромайдану країни. Близько 50 автівок з прапорами Євросоюзу, України та опозиційних партій проїхались центральними вулицями міста, зокрема головним проспектом ім. Леніна, привертаючи до себе увагу міщан. ДАІ заходу не перешкоджала, лише попередила про дотримання правил дорожнього руху.

Київських мітингувальників також підтримали чернігівські автомобілісти. Учасники прикрасили авто символікою ЄС і стартували в центрі міста, після чого декілька разів об’їхали Червону площу міста, дружньо тиснучи на клаксони. Акцію підтримало близько сорока водіїв.

Галина Суботаа

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір