Керівникам іграшкової “Луганської народної республіки” (ЛНР) буцімто стало відомо про плани української влади переселити на схід України навіжених націоналістів.

Про це 8 червня на прес-конференції заявив представник “контррозвідки армії ЛНР”.

Луганський сепаратист розповів, що з власних джерел в уряді Арсенія Яценюка контррозвідка отримала “достовірну інформацію” про наміри київської влади здійснити за підтримки американських спецслужб секретну операцію з поетапного переселення на Луганщину і Донеччину 250 тисяч жителів західних українських областей на схід України.

За словами “контррозвідника”, реалізація програми розпочнеться з листопада 2014 року. Переселятимуть на схід переважно сільських жителів. Переселенці будуть мешкати у будинках та квартирах вбитих українськими військами ополченців та активістів ДНР і ЛНР. Аби всім переселенцям вистачило житлової площі, українська армія навмисно намагається діяти так, щоб було якомога більше жертв.

Кожній сім’ї переселенців уряд надасть допомогу у 25 тисяч гривень, а армія і міліція усіляко сприятимуть у гнобленні місцевих жителів та насильній українізації донеччан та луганчан.

Програма має на меті змінити національне та мовне обличчя східних регіонів, фізично знищити і витіснити росіян зі сходу України та населити його україномовними націоналістами-уніатами, повідомив “представник контррозвідки ЛНР”.

Від редакції: Цілком імовірно, що Донеччину і Луганщину заселять тими темношкірими американськими найманцями, яких там сотнями тисяч бачили посадові особи ДНР і ЛНР. Таким чином Донбас назавжди втартить своє російське обличчя і набуде звірячого образу американсько-імперіалістичного капіталізму з жидобандерівським корінням.

Майбутній боєць армії Луганди і Донбабве. Фото - ursa.tm
Майбутній боєць армії Луганди і Донбабве. Фото – ursa.tm

Олег Верешковський
wereshol@gmail.com

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment