Усе почалося з порятунку від болю. Рівно 10 років тому Анжеліка Рудницька, прикута до ліжка, почала створювати власний світ, намагаючись компенсувати страждання чимось позитивним, що не давало їй сумувати, згадувати про безпорадність та біль.

17 грудня в Національному музеї літератури відбулося відкриття виставки телеведучої та самобутньої художниці Анжеліки Рудницької «Еволюція нескінченності». Ця експозиція – своєрідний ювілей творчості Анжеліки.

На відкритті виставки були присутні лише запрошені. Більшість із них – близькі друзі Анжеліки: екс-міністр культури Євген Ніщук, актриса Ірма Вітовська, телеведучий Костянтин Грубич, учасники музичного гурту Kozak system та інші. Також на заході був присутній художник Іван Марчук – єдина людина, котра може, на думку майстрині, критикувати її.

За ці роки вона створила понад 150 робіт, дизайнерську серію подушок, сумок, гобеленів, тарілок. Художниця відома в усьому світі завдяки своїй єдиній і неповторній манері – вона малює нитками. Більше ніж 80 персональних виставок були представлені в багатьох країнах Європи. Та не тільки Європа захоплена талантом майстрині. У 2010 році у Південній Кореї Анжеліці було присвоєно почесне звання «Світового майстра» на Всесвітньому фестивалі Культури та мистецтв.

На виставці були представлені як знайомі цикли «Пролог», «Світ. Реконструкція», «Незриме кохання», «Сад чеснот», так і нові роботи.

Відвідувачі виставки вперше мали змогу побачити новий цикл,який має назву «Еволюція нескінченності» – графічна біло-червона колекція фантасмагоричних міст-безкінечників.

«Перші роботи з’явилися, коли почалися трагічні події на Майдані. Я щодня бачила, як руйнується улюблене місто й «будувала» власне. У найстрашніші дні під час революції я теж рятувалася мистецтвом», – розповідає Анжеліка. Її роботи говорять самі за себе. Вони випромінюють енергію і оптимізм.

Анжеліка живе своїм мистецьким життям, не продає робіт, а тільки найближчим дарує власні дизайнерські вироби, які випромінюють лише позитивну енергію, зазначив її друг Костянтин Грубич.

Для всіх охочих виставка буде представлена з 18 грудня та триватиме до Водохреща 2015 року.

Софія Ігашова

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment