В 2014 році конкурс «Нова хвиля» відбувається з 22 по 27 липня в Юрмалі. І от 22 липня, у перший день конкурсу, відбувся феєричний скандал за участі українського співака Івана Дорна, хоча це й не дивно, адже останнім часом Україні в революції, і скандали всюди!

Іван Дорн сам родом з Челябінська, але згодом його сім’я переїхала до Славутича, де і почався його творчий шлях, саме там він у шість років вийшов на сцену дитячого фестивалю «Золота осінь Славутича». Ваня був дуже талановитою дитиною, закінчив музичну школу по класу фортепіано, а потім блискуче займав перші місця в таких конкурсах, як « Перлина Криму», «Запали свою зірку» та «Чорноморські ігри». Тож такому талановитому хлопцю дорога була лише на сцену ! І от, 2006 року за допомогою Ганни Добриднєвої був створений гурт «Пара Нормальних», який мав нечуваний успіх у фанів, але вже в 2010 році Іван почав свою власну сольну кар’єру!

Тож дорога до «Нової хвилі» була дуже довгою та важкою. І от, Іван опинився на омріяному конкурсі, куди запрошують лише найпопулярніших виконавців. Більшість фанів думало, що співак заспіває одну зі своїх типових російськомовних пісень, але на подив всім цього не відбулося. Іван Дорн вийшов на сцену з україномовним хітом гурту «Скрябін» «Танець пінгвіна», який гурт виконував в 1998 році, і це був справді фурор! Співак ходив по сцені, вдаючи ніби він пінгвін, а ще й до цього всього був одягнутий в футболку з українським тризубом, так само були одягнуті і його музиканти. В кінці виступу Іван разом зі своїми музикантами вигукували «Будьмо Гей», Фанати співака під час його виступу розкрили український стяг, що й викликало ще більше обурення в представників Росії. Тож відразу після виступу російський політик Віталій Мілонов сказав, що Росія занесе Івана Дорна в чорний список, який вони хочуть створити.

– Іван Дорн, після такої витівки може співати у Львові, в Івано-Франкінську, у Кракові, але не в Росії. Співаки, що вихваляють вбивць, співати не будуть, виступати не будуть, ні копійки заробляти тут не будуть, – заявив Мілонов.

Тож скоріше за все виступи Івана Дорна заборонять в Росії, але я думаю, що співак не дуже засмутиться, адже в Україні після цього всього він стане ще популярнішим! Тож – слава Україні!

Юлія Кирда

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment