Ще один «патріот» висловився проти Шухевича

Після гнівного демаршу одного так званого “журналіста” невдоволення появою в Києві проспекту Шухевича висловив і так званий “народний депутат”.

Цього разу ідеться про сумнозвісного Борислава Березу.

Вдаючи з себе патріота, цей колишній український націоналіст, який потрапив у Верховну Раду лише завдяки тому, що на момент виборів значився членом “Правого сектора”, планомірно працює проти українців, української мови й української історії.

Не так давно в ефірі одного доволі одіозного телеканалу пан Береза заходився перекладати текст з української мови на “общєчєловєчєскій язьік”.

Зараз він виступає проти надання колишньому проспекту Ватутіна імені Романа Шухевича.

При цьому, як і наш попередній герой, він охоче напинає вишиванку, коли треба, і відкрито зневажає державну мову. А українці платять йому за це зарплатню.

Ми не бачимо, чим такі виступи відрізняються від заяв, скажімо, депутата Вілкула про те, що законне прохання виступати в Раді українською – це, начебто, “националистическая диктатура”.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

60 Comments

 1. бидло жидівське берьоза його гниду і з прессекретарів правого сектору вигнали ця тварюка випадкова але за нею буде купа гівна тому що сам владік це одне гівно обще гаволєчєскій

 2. який він в сраку патріот, він продажна жидівська гнида і нічого спільного ні до правого сектору ні то майдану берьоза общегавнолечеське бидло не має саме таке бидло розколює суспільство і затесалося серед українців таке гівно, щоб його хтось посмів називати патріотом

  • Він вдає патріота. І мені дуже хотілося б, щоб люди бачили, кого вони понавибирали, кого вважають патріотом. Ви наберіть у пошуковику: “борислав береза патриот” – будете здивовані, як багато людей вважає саме так.

    • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим

  • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим 🙂

 3. Береза – ватнік. Чмо кінчене. І досить дискусій! Є речі однозначні. Це – одна із них.

  • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим :))

 4. Цей Бляхер є речник правого сектора? Ганьба, втрачають емігранти та інородці реальність в Україні, воно нам етнічним українцям буде вказувати яку Україну будувати яких героїв славити! А чи не пора вказати їм своє місце в Українській національній держві! Бо буде піздно!

  • до правого сектора з 2014 року береза вiдношення НЕ маэ ,за полiтичними,i взагалI людськими якостями Ярош з березою розiйшлись…

   • Тільки не забувайте, що ярош з ПС теж розійшовся 🙂 Тож я маю великі сумніви щодо адекватності як ПС, так і самого яроша. не кажу вже про березмана.

     • Наприклад у тому, що засновник і ідеолог ПС Ярош вийшов з ПС на підставі того, що ПС провадить неадекватну політику.

     • НЕадекватна політика БАТЬКІВШИНУ ЗАХИЩАТИ??????
      Хоча недивуюся,Ярош аж надто довірливий,а філатов і К0 уміють словоблудити!

     • Батьківщину захищати – адекватно. Але це робить не тільки ПС, тож навряд чи вони мають монополію. неадекватно те, що засновник ПС покинув ПС через його неадекватність. Ви не бачите всього абсурду розвитку цієї ситуації?

     • ні,я звик………….Бабло робить СВОЮ справу!

   • …з бля хером. Прізвище ж яке багатозначне! І куди той Ярош дивився, коли пригрів біля себе цю змію?

  • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим

 5. Пригріли в Україні кацапське кодло, яке боїться націоналістів, як чорт ладана, ось воно сьогодні і чтокає.

 6. Ще один го*дон, який по-щурячому проник у ВР на патріотичній хвилі, показує своє гниле нутро

 7. Я не прихильник Берези, але тут він цілковито правий. Не треба підсилювати конфронтацію в суспільстві подібними пернайменуваннями. Вона (конфронтація) і так вже до упору загострена владою, яка проводить в життя правило “Розділяй та властвуй”.
  Що до його “перекладання на общечеловеческий язык”, то цей вислів вживається, коли “перекладають” з канцелярської тарабарщини, чи з мови урядового словоблуд”я на нормальну, зрозумілу для всіх мову..

  • Хоч одна розумна думка,серез цього тупого галосу, які навіть не дивилися цю хвилинну, спеціально вирізанну сценку, де і так зрозуміло,нормальній людині, що мова не про українську мову, а про переклад з юридичної. Але тупе бидло буде голосити НА КІЛ жида,бо не вміє думати.

   • А їм не треба вслухатися , що , та про що говорять. Аби тільки поцькувати когось, та показати цим який він сам “патріот” і з цієї і з другої сторони, ось тільки-но подивіться. А думати не треба, ми тільки заголовки прочитали і вже робимо висновки. Да і чим назва ім’ям Гузера гірша за Шухевича?

   • ти дмітрій хренів ,всі уважно подивилися ролік і всім зрозуміло що на хлопський розум пояснюють юридичні терміни українською мовою а не язіком російського фашистського окупанта язіком тільки сраку лижуть так як ти дімон хренів, а мовою пояснюють, зродумів дебілодаун

 8. Нехай Боря Бляхер повертається до свого Ізраїлю, звідки він заявився до Києва “на два тижні” – та й залишився надовго, знайшовши тут для себе більше можливостей, ніж на історичній батьківщині, – як він пояснив у інтерв’ю Дмитрові Гордону. Звісно, тут для нього можливостей більше: в Ізраїлі всі євреї – їх не обдуриш. А українці довірливі: вишиванку вдягнув, до “Правого сектору” примазався – і вже народний депутат, і мало не став мером столиці. А тепер чомусь вирішив зняти маску – мабуть, щоб догодити путлеру (про всяк випадок). Не надійся – омріяного випадку не буде!

 9. Людина намагалися з юридичної мови, перекласти на зрозумілу. До чого тут українська мова??? Ви хоч до кінця ролік додивіться, патріоти хєрови. Жиди їм виноваті. Янукович, Ющенко, Кучма – всі українці. Погано жилося? Ви мені зараз вату нагадуєте. В них завжди винуваті жиди, піндоси, хохли, гєйропа,тільки не вони. Шукайте проблему в собі, а не в жидах.

 10. Гаспадін Береза імітує під патріота. Ми вже мали таке братерство…до війни дійшло. Береза видає громаді фальшиві принципи та засади, які навпаки веде до розєднання нації.

 11. Деякі “укГаінци” в якийсь період свого життя “різко” усвідомлюють, що вони “рузькє єврєй”, чи “рузькє бурят”, чи ще якийсь “рузькє чєлавєк”…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*