Ще один «патріот» висловився проти Шухевича

Після гнівного демаршу одного так званого “журналіста” невдоволення появою в Києві проспекту Шухевича висловив і так званий “народний депутат”.

Цього разу ідеться про сумнозвісного Борислава Березу.

Вдаючи з себе патріота, цей колишній український націоналіст, який потрапив у Верховну Раду лише завдяки тому, що на момент виборів значився членом “Правого сектора”, планомірно працює проти українців, української мови й української історії.

Не так давно в ефірі одного доволі одіозного телеканалу пан Береза заходився перекладати текст з української мови на “общєчєловєчєскій язьік”.

Зараз він виступає проти надання колишньому проспекту Ватутіна імені Романа Шухевича.

При цьому, як і наш попередній герой, він охоче напинає вишиванку, коли треба, і відкрито зневажає державну мову. А українці платять йому за це зарплатню.

Ми не бачимо, чим такі виступи відрізняються від заяв, скажімо, депутата Вілкула про те, що законне прохання виступати в Раді українською – це, начебто, “националистическая диктатура”.

Поділитися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

60 Comments

 1. бидло жидівське берьоза його гниду і з прессекретарів правого сектору вигнали ця тварюка випадкова але за нею буде купа гівна тому що сам владік це одне гівно обще гаволєчєскій

 2. який він в сраку патріот, він продажна жидівська гнида і нічого спільного ні до правого сектору ні то майдану берьоза общегавнолечеське бидло не має саме таке бидло розколює суспільство і затесалося серед українців таке гівно, щоб його хтось посмів називати патріотом

  • Він вдає патріота. І мені дуже хотілося б, щоб люди бачили, кого вони понавибирали, кого вважають патріотом. Ви наберіть у пошуковику: “борислав береза патриот” – будете здивовані, як багато людей вважає саме так.

    • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим

  • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим 🙂

 3. Береза – ватнік. Чмо кінчене. І досить дискусій! Є речі однозначні. Це – одна із них.

  • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим :))

  • Це 100 ворог. який працює на Мацкву. Гівно невмите!

 4. Цей Бляхер є речник правого сектора? Ганьба, втрачають емігранти та інородці реальність в Україні, воно нам етнічним українцям буде вказувати яку Україну будувати яких героїв славити! А чи не пора вказати їм своє місце в Українській національній держві! Бо буде піздно!

  • Він уже давно не речник ПС, але він народний депутат. І прийшов у Раду завдяки ПС.

  • до правого сектора з 2014 року береза вiдношення НЕ маэ ,за полiтичними,i взагалI людськими якостями Ярош з березою розiйшлись…

   • Тільки не забувайте, що ярош з ПС теж розійшовся 🙂 Тож я маю великі сумніви щодо адекватності як ПС, так і самого яроша. не кажу вже про березмана.

    • Не березмана, а Бляхера – це його справжнє прізвище.

    • А НУ _НУ.і в чому ЇХ неадеккватність??

     • Наприклад у тому, що засновник і ідеолог ПС Ярош вийшов з ПС на підставі того, що ПС провадить неадекватну політику.

     • НЕадекватна політика БАТЬКІВШИНУ ЗАХИЩАТИ??????
      Хоча недивуюся,Ярош аж надто довірливий,а філатов і К0 уміють словоблудити!

     • Батьківщину захищати – адекватно. Але це робить не тільки ПС, тож навряд чи вони мають монополію. неадекватно те, що засновник ПС покинув ПС через його неадекватність. Ви не бачите всього абсурду розвитку цієї ситуації?

     • ні,я звик………….Бабло робить СВОЮ справу!

    • …бля хера. Не березмана, а Борі Бляхера – це його справжнє прізвище.

   • …з бля хером. Прізвище ж яке багатозначне! І куди той Ярош дивився, коли пригрів біля себе цю змію?

  • Ну правильно, нащо дивитися ролік, краще горлати “На кіл жида”, нащо включит мозок ( якщо він звісно є), і розуміти, що людина хотіла з юридичної тарабарщини перекласти на нормальну мову, і українська тут не до чого. В тупого кацапья теж у всьому винуваті жиди,піндоси,хохли,чьорні. Тільки не вони. Чи ти краще, подумай про це, якщо є чим

  • Та ясно ж, чого: що Україна стане нарешті УКРАЇНОЮ.

 5. Пригріли в Україні кацапське кодло, яке боїться націоналістів, як чорт ладана, ось воно сьогодні і чтокає.

 6. Ще один го*дон, який по-щурячому проник у ВР на патріотичній хвилі, показує своє гниле нутро

 7. Я не прихильник Берези, але тут він цілковито правий. Не треба підсилювати конфронтацію в суспільстві подібними пернайменуваннями. Вона (конфронтація) і так вже до упору загострена владою, яка проводить в життя правило “Розділяй та властвуй”.
  Що до його “перекладання на общечеловеческий язык”, то цей вислів вживається, коли “перекладають” з канцелярської тарабарщини, чи з мови урядового словоблуд”я на нормальну, зрозумілу для всіх мову..

  • Хоч одна розумна думка,серез цього тупого галосу, які навіть не дивилися цю хвилинну, спеціально вирізанну сценку, де і так зрозуміло,нормальній людині, що мова не про українську мову, а про переклад з юридичної. Але тупе бидло буде голосити НА КІЛ жида,бо не вміє думати.

   • А їм не треба вслухатися , що , та про що говорять. Аби тільки поцькувати когось, та показати цим який він сам “патріот” і з цієї і з другої сторони, ось тільки-но подивіться. А думати не треба, ми тільки заголовки прочитали і вже робимо висновки. Да і чим назва ім’ям Гузера гірша за Шухевича?

   • ти дмітрій хренів ,всі уважно подивилися ролік і всім зрозуміло що на хлопський розум пояснюють юридичні терміни українською мовою а не язіком російського фашистського окупанта язіком тільки сраку лижуть так як ти дімон хренів, а мовою пояснюють, зродумів дебілодаун

  • В СВОЇЙ ХАТІ-СВОЯ ПРАВДА
   і досить толерастії до АНТИУКРАЇНЦІВ!

 8. Береза bull shit. Общечілавєчіскає ватно колорадська чмо як ані лорак.

 9. Нехай Боря Бляхер повертається до свого Ізраїлю, звідки він заявився до Києва “на два тижні” – та й залишився надовго, знайшовши тут для себе більше можливостей, ніж на історичній батьківщині, – як він пояснив у інтерв’ю Дмитрові Гордону. Звісно, тут для нього можливостей більше: в Ізраїлі всі євреї – їх не обдуриш. А українці довірливі: вишиванку вдягнув, до “Правого сектору” примазався – і вже народний депутат, і мало не став мером столиці. А тепер чомусь вирішив зняти маску – мабуть, щоб догодити путлеру (про всяк випадок). Не надійся – омріяного випадку не буде!

 10. Людина намагалися з юридичної мови, перекласти на зрозумілу. До чого тут українська мова??? Ви хоч до кінця ролік додивіться, патріоти хєрови. Жиди їм виноваті. Янукович, Ющенко, Кучма – всі українці. Погано жилося? Ви мені зараз вату нагадуєте. В них завжди винуваті жиди, піндоси, хохли, гєйропа,тільки не вони. Шукайте проблему в собі, а не в жидах.

 11. Гаспадін Береза імітує під патріота. Ми вже мали таке братерство…до війни дійшло. Береза видає громаді фальшиві принципи та засади, які навпаки веде до розєднання нації.

 12. Деякі “укГаінци” в якийсь період свого життя “різко” усвідомлюють, що вони “рузькє єврєй”, чи “рузькє бурят”, чи ще якийсь “рузькє чєлавєк”…

Comments are closed.