20 грудня депутати Волинської обласної ради ухвалили встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території регіону.

Про таке рішення повідомлено на офіційному сайті Волинської обласної ради.

Мета такого рішення – захист українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора і подолання наслідків довготривалого зросійщення.

У рішенні вказано:

1. Встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Волинської області до моменту повного припинення окупації території України.

2. Доручити Волинській обласній державній адміністрації вжити заходів щодо створення Робочої групи (за участю представників обласної ради, громадськості, правоохоронних органів, районних державних адміністрацій) – з метою проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних і юридичних осіб щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Волинської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Революція негідності волинського бізнесу

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області ухвалити аналогічні рішення щодо встановлення на відповідній території мораторію на публічне використання російськомовного продукту в будь-яких формах до моменту повного припинення окупації території України.

4. Опублікувати це рішення на офіційному сайті обласної ради, а також надіслати друкованим, аудіовізуальним та електронним засобам масової інформації та комунікації Волинської області.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

Поділитися:
 • 692
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  692
  Shares