Шахтар – зимовий лідер

Донецькі “шахтарі” переграли на виїзді одеський Чорноморець і на зимову паузу йдуть проміжними лідерами чемпіонату України.

[adsense_id=”1″]

Заключний матч 18-го туру мав статус центрального, в якому одеський Чорноморець приймав донецький Шахтар. У випадку перемоги, одесити могли наздогнати донечан за кількістю набраних балів у турнірній таблиці.

З самого початку було видно, що обидві команди серйозно налаштовані на матч і розуміли чого може коштувати їм помилка. Футболісти не надто квапили події на полі, пам’ятаючи про ціну помилки і м’яч команди здебільшого тримали у центрі поля. Гра, як говориться без воріт, і практично без моментів.

Але все ж таки шахтарям вдалося організувати взяття воріт суперника ще у першому таймі і як виявилося останнім у матчі. Після навісу з кутової позначки у штрафний майданчик Бернардом, м’яч знайшов ніким не прикритого Адріано і той з району одинадцятиметрової позначки не схибив і пробив голкіпера господарів – 0:1. Так гості організували взяття воріт господарів, а стався цей момент на 44-ій хвилині матчу.

Матч, як і передбачалося, був цікавим і напруженим і напруга ця стояла до останньої хвилини, поки головний арбітр не дав фінальний свисток, який сповістив, що гірники, завдяки голу Адріано, здобули перемогу у Одесі, і зуміли закріпитися на першій сходинці турнірної таблиці. Чорноморець показав гідну гру і гідний опір чинному чемпіону країни.

Команди матч провели у таких складах:

Чорноморець: Безотосний, Кутас, Фонтанелло, Бергер, Зубейко, Бобко, Ковальчук, Гай (Прийомов, 83), Джедже (Матос, 72), Рієра (Діденко, 83), Антонов

Шахтар: Пятов, Шевчук, Ракицький, Кучер, Срна, Хюбшман (Степаненко, 85), Фернандо (Фред, 74 ), Тейшейра, Бернард (Едуардо, 65), Коста, Адріано