“Шахтар” ушосте здобув Суперкубок України

22 липня на стадіоні “Арена-Львів” відбувся матч за Інтер-Суперкубок України між командами “Динамо” та “Шахтар”. Перемогу у турнірі вшосте святкував донецький клуб.

Напередодні матчу фанати обох команд разом із ультрас місцевого клубу “Карпати” провели спільний Марш Єдності, який мав символізувати прагнення уболівальників зберегти єдність країни у непрості часи. Окрім того, фанатські угруповання домовилися не вдаватися до обопільних конфронтацій і усі сили покласти для подолання конфліктів і фанатському середовищі та суспільному житті.

Матч проходив досить напружено, але найголовніші події відбулися вже наприкінці зустрічі. На 75-й хвилині нападник “Шахтаря” Олександр Гладкий забив гол у ворота киян. Уболівальники “Динамо” все сподівалися на те, що їхня команда зрівняє рахунок і переведе гру в овертайм, але на 93-й хвилині Ромеро марлос чітко обіграв захисників столичної команди і поставив крапку в першому матчі нового сезону.

Таким чином “Шахтар” перемогою 2:0 розпочав новий сезон і здобув черговий трофей, а “Динамо” зазнало прикрої поразки.