Видання «Нова српска политичка мисао» опублікувало матеріал, в якому сербського прем’єр-міністра Александара Вучича різко розкритиковано за спілкування з «укрошовіністами» Петром Порошенком і Павлом Клімкіним та «хорватошовіністом» Андреєм Пленковичем.

Під час нещодавнього форуму в Давосі єврокомісар з політики сусідства й розширення Йоханес Хан оприлюднив у своєму твіттері фото, де сам Хан, Петро Порошенко, Павло Клімкін, хорватський прем’єр Андрей Пленкович, міністр закордонних справ Австрії Себастіян Курц і Александар Вучич стоять у мушкетерській позі «один за всіх і всі за одного».

Автор гнівної статті на «НСПМ» різко відгукнувся, що фотографування з київськими нацистами, хорватським усташами й австріяками, кожен з яких окремо й усі разом – непримиренні вороги Сербії і Росії, чітко показує, на чиєму боці зараз перебуває офіційний Белград.

На думку Слободана Антонича, який написав згаданий матеріал, весь цьогорічний Давоський форум був антиросійським, а його лейтмотивом став виступ Джозефа Байдена. І серед цієї русофобії в усій красі постав і очільник сербського уряду.

«Чи аплодував Вучич антиросійській тираді Байдена?», – питає автор. Відповіді на це він не дає, але припускає, що міг аплодувати, адже зовсім недавно відкрито називав Байдена другом Сербії і дуже мудрим політиком. Але мудрі політики, такі як Медведєв і Путін, у форумі в Давосі участі не брали, і саме на них треба було взорувати Вучичеві, а зовсім не на «київських нацистів» та інших русофобів, підсумовує автор.

Як раніше повідомлялося, з 23 січня прем’єр-міністр Сербії Александар Вучич і президент Сербії Томіслав Ніколич беруть участь у сербсько-косовських переговорах у Брюсселі.

Володимир Криницький

Поділитися:
 • 5
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares

Leave a Comment