Що подарувати на 8 Березня: ідеї подарунків

Кажуть, найбільш “просунуті” жінки й дівчата не вважають 8 Березня святом і не дуже люблять, коли їх у цей день вітають. Жінка, котра себе поважає, не буде в захваті, якщо її вітатимуть раз на рік.

 

Зображення: kita.com.ua

 

Втім, хай як, а багато Міжнародний жіночий день відзначає, тим більше, що він – вихідний, а якщо так, то постає питання: що подарувати коханій дівчині, дружині чи мамі 8 березня. Про ідеї таких подарунків ми й поговоримо.

 

Дехто вважає за краще користуватись для вибору подарунків різноманітними Інтернет-магазинами, на кшталт “Магазин оригинальных подарков “, або щось таке. Це непоганий вибір, менше клопотів з пошуками й придбанням.

 

Втім, багато хто йде традиційним шляхом: купує букет квітів, пляшку вина, і випиває її самотужки, не наливши й шклянки коханій. А потім біжить за горілкою, бо не вистачило 🙂 В результаті, як кажуть, “празнік удался”…

 

Звісно, гарна троянда на довгій стеблині навряд чи буде зайвою у спілкуванні з коханою, тож чому й не подарувати квітку. Врахуйте лиш, що у такий день не варто дарувати квіти в горщиках, і в жоднім разі – не штучні квіточки.

 

Статистика свідчить, що дівчата полюбляють м’які іграшки — дуже маленькі й симпатичні (мі-мі-мі), чи дуже великі (вау!) – користуються незмінною популярністю.

 

Останнім часом майже моветоном стало дарувати диски з фільмами, адже в Інтернеті можна нелегально подивитися практично будь-який фільм. Одначе, якщо ви знайдете гарну копію раритетного дуже крутого кіно й подаруєте коханій, можна сподіватись, що вона це зацінить.

 

Рідко, на жаль, але ще буває таке, що дівчина любить читати (OMG!). В такім разі набуває актуальності стара забута радянська формула “Найкращий подарунок – книга”. Вишуканий томик поезії про кохання може зворушити багатьох представниць ніжної прекрасної статі. А якщо книжка міститиме ваші вірші, присвячені тій, кому ви її даруєте…

 

Дуже цінуються зараз подарунки ексклюзивні, до створення яких докладено зусиль і ручної праці. Наприклад, власноруч зроблена листівка, або записник з чудовою обкладинкою, виконаною у вашому власному стилі своїми руками.

 

Якщо ви вже достатньо близькі, то можна подарувати красиву вишукану білизну – трусики, бюстгальтер, майку-топик. Це буде дуже зворушливо й інтимно. Але! Будьте обережні, і, якщо не впевнені, що вгадаєте розмір, то краще не купуйте таких подарунків. Гірше буде 🙂 В такому випадку ліпше вже зупиніться на заколках чи обручах для волосся й тюльпанах.

 

Зараз також досить популярними подарунками стали різні дрібні електронні штучки: МР3-плеєри, цифрові фотокамери, телефони, флеш-карти тощо.

 

Як бачите, навіть поверхневий погляд показує багато варіантів того, що можна подарувати дівчині або дружині на 8 Березня. Головне – добре знати ту, кому ви збираєтесь зробити приємність, врахувати її смаки і вподобання, думати про те, щоб подарунок їй сподобався.

 

Щасти вам!

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Телеграм-канал Мова й історія

Be the first to comment

Leave a Reply