Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету “Львівська політехніка” з 12 до 27 липня проводить вже V Міжнародну літню школу україністики “Крок до України”. У ній візьмуть участь студенти, науковці, загалом усі, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

Слухачами літньої школи стали українці за походженням і симпатики України з Росії, Киргизстану, Білорусі, Польщі, Словаччини, Румунії, Німеччини, а також зі східних регіонів нашої держави. Заняття проходитимуть у трьох групах, відповідно до результатів тесту на рівень знань української мови.

73002

На церемонії відкриття директор інституту Ірина Ключковська підкреслила, що ідею проводити щороку літню школу з україністики підтримав і ректор “Львівської політехніки” професор Юрій Бобало. Адже це — чудова нагода для застосування “народної дипломатії”, яка полягає у налагодженні особистих контактів і порозуміння між представниками різних країн. І саме МІОК має великий досвід роботи зі світовим українством, передусім — зі східною діаспорою.

73003

“Ми переконані, що іноземці, які пізнали нашу культуру, матимуть і зацікавлення до нашої мови, – наголосила Ірина Ключковська. — Це справжні друзі нашої країни, котрі в майбутньому зможуть лобіювати наші інтереси у своїх країнах та впливати на формування громадської думки серед співвітчизників”.

73004

Отож МІОК запропонував слухачам двотижневу програму, яка передбачає інтенсивний курс української мови, а також культурно-освітню програму – екскурсії, тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв, мандрівка в Карпати та інші заходи.

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служби “Львівської політехніки”

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment