СБУ “взялася” за патріотичні спільноти в соцмережах

На адміністраторів найбільшої в соціальній мережі “ВКонтакте” патріотичної групи “Ми – патріоти України” (кількість учасників – майже 165 тисяч осіб) почали тиснути Служба безпеки України та УБОЗ МВС. Про це повідомив у власному блозі на сайті “Лівий берег” активіст ВО “Свобода” Олександр Аронець.

 

Фото - lb.ua

 

За словами О. Аронця, до нього звернувся один з керівників названої групи, й розповів, що СБУ почала залякувати його колег – адміністраторів спільноти. Ще 16 жовтня до Львівського УБОЗ викликали одного з адмінів львів’янина Романа Чернецького. Під час розмови йому натякали, що група здійснює екстремістську діяльність, а також підриває конституційний лад держави. Втім, звинувачень проти Романа не висунули, та й поводилися представники УБОЗ досить адекватно, хоча й схиляли до співпраці з “органами”.

 

А ось 24 жовтня співробітники СБУ (за їхніми словами) навідалися до іншого адміністратора групи – жителя Вінниці Сергія Ш. “Працівники СБУ” не показували хлопцеві документів, випитували про діяльність спільноти, використовуючи методи сталінських НКВС-ників. Хлопцеві погрожували, зокрема – тим, що зашкодять його рідним і близьким.

 

Сергія змусили обирати: його везуть до райвідділку міліції й щось “пришивають”, або він дає “сбу-шникам” доступ до сторінки “Пересічний Українець”. Сергій був змушений надати логін і пароль, після чого “співробітники СБУ” перереєстрували сторінку на одного з них, повідомивши, що контролюватимуть все, що відбувається у спільноті, а також читатимуть персональне листування керівництва групи.

 

Сергієві дали підписати зобов’язання про нерозголошення всього, що там відбувалося, та зобов’язання співпрацювати з СБУ, після чого пприсвоїли псевдо “Пересічний” і дали номер телефону якогось “Максима Віталійовича”, якому днями треба подзвонити, аби він розповів – що робити далі.

 

Олександр Аронець пропонує максимально поширити цю інформацію, оскільки такі дії СБУ й МВС є захопленням інформаційного простору України. Крім цього, автор блогу повідомляє, що вже кілька днів відбуваються DDoS-атаки на сайт ВО “Свобода” та ресурси інших партій і громадських організацій, що перебувають в опозиції до чинної влади.

 

Для детальної інформації можна контактувати з О. Аронцем або адміністраторами спільноти “Ми – патріоти України”:

Олександр Аронець – 093-485-57-88;
Сергій Шайданюк – 063-275-39-02;
Роман Чернецький – 093-442-98-82.

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір