Санкцій США проти української влади не буде

Хоч би як нам того хотілося, але реальних санкцій з боку американської адміністрації щодо Януковича та українських урядовців чекати не варто, вважає колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

[adsense_id=”1″]

Так, Сенат США ухвалив досить жорстку резолюцію стосовно української ситуації. Так, діаспора у США і Канаді тисне на адміністрацію Обами, Сенат і Конгрес з вимогою застосувати заходів до українських посадовців. Все це так. Але…

“Справжніх санкцій я не чекав би, адже персональні санкції перш за все означають припинення діалогу. Запровадження персональних санкцій проти керівників держави, і її глави зокрема, стає припиненням можливостей для спілкування. Чи мають США на меті саме це? Навряд”, – зазначив екс-міністр.

Як ми вже повідомляли, Сенат США 8 січня прийняв резолюцію з ситуації в Україні, де було висловлено солідарність з українським народом та засуджено використання насильства супроти учасників мирних демонстрацій. Так, сенатори засудили застосування сили мітингувальників 30 листопада, 1 та 11 грудня 2013 року, через що Сенат закликав негайно притягнути до відповідальності всіх, що винні у побиттях.

Міністерство закордонних справ України з доброго дива поширило заяву, що Сенат США підтримав дії українського президента Януковича та уряду Азарова з європейської інтеграції.

Степан Сердюк

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір