Балтійський флот Російської Федерації відпрацьовує тактику висадки малих морських десантів на необладнане узбережжя з метою диверсійних операцій і дезорганізації оборони противника.

Десантні катери на повітряній подушці проекту 21820 “Дюгонь” провели навчання в Балтійському морі, інформує www.defence24.pl. У маневрах взяли участь усі три наявні катери цього типу: “Денис Давидов”, “Лейтенант Римський-Корсаков” і “Мічман Лермонтов”.

Десантування було здійснено неподалік від полігону Хмельовка. На берег було доставлено 6 БТР-82А з особовим складом десантно-штурмових підрозділів морської піхоти Балтійського флоту, які умовно захопили плацдарм на морському узбережжі.

Десантні катери проекту 21820 “Дюгонь” призначені для швидкісного перекидання морем і висадки на необладнане узбережжя живої сили, колісної і гусеничної техніки. Катери обладнані дизелями М507А-2Д і вентильованими водометними рушіями. Повна водотоннажність катера 280 т, довжина – 45 м, ширина – 8,5 м, осадка – 1,9 м, максимальна швидкість за висоти хвилі 0,75 метра – 35 вузлів, максимальна дальність плавання – 500 морських миль, розміри вантажного трюму – 27х6,8х2,34 м, максимальна вантажопідйомність – 140 т.

Катери “Денис Давидов”, “Лейтенант Римський-Корсаков” і “Мічман Лермонтов” увійшли бо складу БФ 2015 року. З огляду на це, ВМФ Росії ще не має докладно відпрацьованої тактики застосування цієї техніки, тож її розробляють буквально на ходу під час подібних навчань.

Як повідомляв “Український простір“, у США продемонстрували новий БТР для Корпусу морської піхоти (відео дивіться тут).

Євген Шкодун

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 9
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  9
  Shares

Leave a Comment