Російські війська готуються обстрілювати Авдіївку

Жителі Донецька повідомляють, що в Київському районі міста бойовики почали примусово евакуювати людей і посилювати угруповання важкого озброєння.

Передислокація важкого озброєння, включно з РСЗВ БМ-21 «Град» та 152-мм гарматами, на територію Київського району тривала ще вчора. Джерело «Каналу 24» підтверджує, що й сьогодні по всьому Київському району Донецька розміщують РСЗВ й гармати великого калібру, спрямовують у бік Авдіївки.

«Очевидно, що планується масований обстріл Авдіївки. Деякі донеччани підійшли до розрахунків РСЗВ і попросили прибрати техніку з житлових кварталів або хоча б не стріляти, бо можлива відповідь ЗСУ. Але бойовики відкрили вогонь в повітря і пообіцяли розстріляти всіх, хто буде заважати або висловлювати претензії», – розповів співрозмовник сайту.

Місцеві жителі між собою говорять, що, очевидно, в найближчу добу будуть масовані обстріли Авдіївки і ЗСУ, щоб викликати вогонь у відповідь. Також вони вважають, що існує імовірність повторення провокацій з обстрілами Донецька артилерією «ДНР».

Голова Донецької обласної адміністрації Павло Жебрівський стверджує, що російська сторона в СЦКК надала письмові гарантії припинення вогню від 7:00 до 18:00 в районі пориву ЛЕП біля #Авдіївка. Бригада електромонтажників у супроводі розмінувальників готується до виїзду на відновлення ЛЕП. З боку тимчасово окупованої території також виїжджає бригада електромонтажників.

Завданням дислокованої у Донецьку артилерії може бути знищення ремонтних бригад і подальше руйнування інфраструктури Авдіївки.

Як ми повідомляли, у житлових кварталах Донецька звечора зосереджується велика кількість важкого озброєння, очевидці кажуть, що з розмов бойовиків зрозуміло: готується якась масштабна операція, можливо, спроба вибити Збройні Сили України з Авдіївки.

Євген Шкодун

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір