Роботі з соціальними медіа навчатимуть в університетах

Першим кроком до цього є курс, що пропонує коледж Ньюберрі (штат Південна Кароліна, США), де з 2013 року можна буде отримати фахову освіту за цією спеціальністю.

 

 

З осені 2013 року коледж розпочне навчання за новим курсом, що присвячений роботі з соціальними мережами та іншими видами “нових медіа”. Курс розроблено на кафедрі графічного і веб-дизайну в коледжі Ньюберрі. Д-р Моріс Шеренс, президент коледжу Ньюберрі, повідомив, що вони вирішили розпочати нову програму через “довгостроковий і зростаючий попит на випускників за цією спеціальністю”.

 

Програма поєднує елементи деяких вже навних у коледжі курсів, серед яких: графічний дизайн, комунікації, бізнес-адміністрування, психологія, статистика. Також до навчальної програми включено чотири інноваційні курси, що були створені спеціально для фахівців з соціальних медіа. За допомогою цих курсів студенти отримають знання і вміння, що дадуть їм змогу ефективно працювати у соціальних медіа для розвитку власного бізнесу чи корпоративних стратегій: маркетингових, брендингу, розвитку проектів, в тому числі – некомерційних, розважальних, спортивних, новин і політики. Крім іншого, студентів також навчатимуть створювати QR-коди як частину мобільних маркетингових стратегій.

 

Представники бізнесу вже схвально відгукнулися про плани коледжу, адже їм самотужки доводиться навчати співробітників роботі з соціальними медіа, а такий крок навчального закладу свідчить про те, що він намагається, нарешті, крокувати в ногу з часом.

 

Втім, є й скептики, котрі вважають, що формалізований і бюрократизований університетський курс не навчить студентів тому, чого вони потребують для реальної роботи за фахом. Аналітик Amora McDaniel думає, що для студентів це буде лише витрачання грошей, без якоїсь конкретної віддачі.

 

Якою ж насправді буде популярність цього курсу та його корисність для майбутніх фахівців з соціальних медіа– покаже час. Ми намагатимемось відстежувати розвиток роботи нової кафедри, а також очікуватимемо появи схожої спеціальності в українських ВНЗ.

 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір