Революція переноситься на березень

Співголова Всеукраїнського об’єднання “Майдан” Юрій Луценко вважає, що всеукраїнська акція непокори владі відбудеться не раніше березня, повідомляє офіційний сайт очолюваної Луценком ГО “Третя українська республіка”.

[adsense_id=”1″]

На думку політика, нова організація під назвою “Всеукраїнське об’єднання “Майдан” повинно захищати активістів у регіонах, активізувати протестний рух у Центрі та на Сході України, організувати страйкові комітети на всій території України і домагатися від опозиційних політиків програми дій, відповідальних за її впровадження у життя та єдиного кандидата в президенти.

“Майдан неодмінно поставить питання про план, команду і лідера. Люди бажають знати, що буде після перемоги. Що зроблять із Конституцією, з суддями й судами, міліцією, прокуратурою, що буде з освітою, охороною здоров’я, пенсіями, бізнесом і самоврядуванням? Хто це все реалізовуватиме? І нарешті: хто керуватиме командою реформаторів? Вимога узгодити єдиного кандидата у президенти від опозиційних сил – вимога людей, а не політиків”.

“Ефективність протестного руху ми зможемо оцінити вже в січні. А в березні, на 200-літній ювілей Кобзаря, ми маємо вийти на наймасштабнішу всеукраїнську акцію непокори мафії з Межигір’я, набагато потужнішу за нинішні події в Києві. Найкраще, щоб це був загальнодержавний страйк”.

Таким чином, можна чекати, що активна фаза протестів якщо й буде, то не раніше березня 2014 року.

Степан Сердюк

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір