Революція негідності волинського бізнесу

Війна не оголошена, але люди все одно гинуть. Керівництво держави намагається мобілізувати народ мантрами про “вітчизняну війну”, але не наважується поставити під загрозу власні бізнесові інтереси.

Приклад з найвищих посадовців беруть інші представники бізнесу. Революція Гідності? Можливо, але тільки для декого. Навіть не згадуватиму про “видатну” ініціативу львівських діячів культури, розраховану на замирення донбаських сепаратистів – “Один день по-русски” – у відповідь на яку в Донецьку й Луганську проголосили “народні русепубліки”. Замирили, нічого не скажеш.

Утім, і під час війни – адже президент каже, що Україна воює проти Росії – наші західні області не припиняють дивувати. Скажімо, Волинь – місце зародження УПА, головної антиросійської сили в Україні.

Зараз там працює відома в країні компанія “Тигрес”, яка пропонує покупцям прекрасний патріотичний продукт:

podushka-dorozhnyj-znak-ru---tigres-85147-20140620202516

Якщо ви думаєте, що український “Тигрес” не може такого виробляти – може:

panama

Бачите там у назві товару – “Тигрес”? Якщо ж ви думаєте, що інтернет-магазин бреше, то ось цей патріотичний товар на сайті “Тигресу”. Він може несподівано зникнути, тож ось підтвердження його існування:

tigres

Якщо ж ви хочете сказати, що на Західній Україні такого бути не могло і це якась махінація – ось адреса компанії “Тигрес” на її офіційному сайті:

tigres-1

Чесно – я не знаю, як ці волинські люди можуть однією рукою заробляти гроші продажем російської символіки, а іншою – лементувати про Революцію Гідності й Небесну Сотню. Як сказано в тому анекдоті, треба або вдягнути труси, або зняти хреста.

Хотілося б почути, що на це відповість “Тигрес”, а ще цікавіше – що скаже громадськість.

Сашко Чорний

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір