Репресії тривають. Борис Колєсніков утік з України

Найближчим часом колишній віце-прем’єр Борис Колєсніков може бути репресований, тому практично не буває в Україні і продає свій бізнес, пише видання ПИК.

 


 

Екс-віце-прем’єр Борис Колєсніков ймовірно поповнив лави української “діаспори” у Москві. Схоже, причини для еміграції у нього дуже вагомі. Як стало відомо ПИКу, колишній віце-прем’єр відсутній в Україні вже мало не два місяці, оскільки виїхав до Москви. І повертатися на батьківщину поки що не має бажання.

 

Видання зазначає, що Колєсніков не був на низці важливих заходів, де мав перебувати за своїми службовими обов’язками. Зокрема, він проігнорував важливий форум авіаперевізників Routes CIS 2013.

 

Причиною опали ПИК називає Євро-2012, точніше — конфліктну ситуацію, яка нібито виникла після футбольного чемпіонату через те, що Колєсніков не “поділився” зі “старшими товаришами”.

 


 

Джерело ПИКу стверджує, що “в дружньому середовищі екс-віце-прем’єра з розумінням поставилися до неприємного повороту в його долі. Хтось, може, пожалів його, але заступитися не наважився. Та й чого заступатися, якщо винен він сам. Крім того, позиції бізнес-групи, до якої належить Колєсніков, збережено. Активи навіть примножуються — нещодавно Ахмєтов придбав «Укртелеком»”.

 

“Взагалі випадок Бориса Колєснікова цікавий тим, що вперше репресують свого донецького (якщо точно, перший був Хорошковський, але він — не зовсім “свій”) такого високого рангу.

 

Нагадаємо, що Колєсніков неодноразово очолював виборчий штаб Партії регіонів, його вважали одним з головних ідеологів партії, а це високий рівень”, — пише ПИК.

 


 

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір