В Херсоні Партію регіонів закидали яйцями

Понад півтисячі мітингувальників зібралися сьогодні на Площі Свободи в Херсоні об 11.30. Обурені останніми подіями влади щодо розгону «Беркутом» київського Євромайдану, городяни вийшли підтримати акції протесту по всій країні.

 

[adsense_id=”1″]

В центрі міста зібралися політики і громадські активісти, студенти, працівники закладів освіти, культури, журналісти, пенсіонери та інші. Прийшло чимало людей, які у попередні дні не долучалися до місцевого Євромайдану. Під час зібрання у форматі «вільного мікрофону» кожен охочий міг висловити свою позицію стосовно особистої участі в акції протесту, звернутися до городян із закликом бойкоту діючої влади на місцях. Більшість людей вимагали відставки уряду та президента, закликали працівників міліції не виконувати злочинні накази і не застосовувати фізичну силу до мирних протестів. З часів Помаранчевої революції, сьогоднішній мітинг був найчисельнішою акцією протесту в Херсоні.

Після годинного віче близько 400 мітингувальників пішли пікетувати офіс міського осередку Партії регіонів. На місці люди зірвали вивіску з офісу і партійний флаг регіоналів. А за кілька хвилин на будівлю полетіли з десяток яєць. Люди скандували гасла «Банду – геть», «Україно – вставай!», «Міліція з народом – мусора з уродом» тощо. Після пікету колона рушила проспектом Ушакова, потім вулицею Потьомкіна і знову повернулася на Площу Свободи, де продовжилося народне віче. Час від часу людей інформували про події в Києві та інших містах країни.

Ініціативна молодь запропонувала продовжити зібрання на Євромайдані щодня з 18.00. А на завтра – принести всі нагороди і подяки, коли-небудь отримані від міської ради і колишнього мера Володимира Сальдо і повернути їх до міськради. Під час мітингу херсонці вирішили збирати гроші для оргпідтримки місцевого Євромайдану і відправки охочих до Києва. За півгодини зібрали 5 тисяч гривень. Варто зазначити, що міліції на мітингу було небагато. Присутні правоохоронці не підходили близько і не контактували з протестувальниками. Під вечір людей на Площі Свободи поменшало, активісти готуються до подальших дій і закликають не піддаватися на провокації і не чинити протизаконних дій.

Джерело: День

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір