Народний депутат, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович запропонував відразу кілька способів, як можна побороти корупцію в Україні, а також розповів про те, чому це досі не зроблено.

Про це парламентарій заявив в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

«Я вважаю, що той, хто не може побороти корупцію за один день, не зможе цього зробити взагалі. Корупцію не переможеш тільки заявами, потрібно зруйнувати механізми, які призводять до крадіжок. Мій перший указ або перша постанова – це повна заборона роботи офшорних компаній з державними органами України. Наприклад, в Полтаві тендер на ремонт доріг виграла кіпрська компанія. А конкурс на те, щоб покласти тротуарну плитку в Одесі, виграла фірма з Північної Ірландії. Це все одна злодійська зграя. Одним розчерком пера це заборонити – і у вас три чверті корупції загинуло», – впевнений Рабинович.

За його словами, ще один дієвий спосіб боротьби з казнокрадством – порівняння декларацій чиновників про доходи з тим, як вони живуть насправді. Також політик упевнений, що неприпустимою є ситуація, коли «силовики» отримують більше вчителів і лікарів, що також породжує корупційні ризики.

«Ось оголосили, що у генерального прокурора Юрія Луценка зарплата за минулий місяць склала 172 тисячі гривень. Або НАБУ буде платити собі гідну зарплату – 3 тисячі доларів. І у поліції повинна бути гідна зарплата. Мені кажуть, що інакше вони чесно не будуть працювати. Хлопці, у мене питання – у нас що, будується прокурорсько-поліцейська країна? А як іншим? Тоді, якщо ви лікаря не дали таку зарплату, то і він працювати не буде», – обурився парламентарій.

Ще одна проблема, причому, найсерйозніша, як стверджує лідер партії «За життя», полягає в тому, що у нас в країні все борці з корупцією самі перетворюються в корупціонерів.

«Перемогти корупцію можна тільки при бажанні перемогти її, а не очолити. У нас завжди ті, хто бореться з корупцією, потім її очолюють», – підкреслив Вадим Рабинович.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment