Незважаючи на воєнний стан, введений в Україні, влада й далі вганяє країну в борги перед Міжнародним валютним фондом.

Про це народний депутат України й лідер партії “За життя” Вадим Рабинович написав на своїй сторінці в Facebook.

“Нинішня влада з великою готовністю виконує будь-які примхи МВФ – аби отримати черговий траншик. І ніякий воєнний стан цьому не завада. Ми з одного боку кричимо на весь світ «ґвалт, на нас напали!», а з другого – розповідаємо, що у нас все стабільно й можна давати нам у борг. Кажемо, що у нас все добре в економіці – але при цьому випрошуємо все більше боргів під приводом того, що без них нам не вижити. Влада остаточно забрехалась і все розікрала – це вже видно будь-якій розсудливій людині” – написав депутат.

На його думку, МВФ байдуже, що його транш осяде в кишенях корумпованої верхівки. Основне завдання цієї фінансової організації – поневолення українців шляхом навішування мільярдних боргів.

“Та й ми самі вже розплачуємося за подачки від МВФ підвищеними тарифами, вирубаними лісами, убивчими псевдореформами. Влада використовує народ як розмінну монету, а наші з вами гаманці – як своє кредитне зобов’язання. Ось вам докази. Влада підвищила тарифи на газ на чверть, щоб пограбувати українців ще більше. Це ж підвищення вона використовує для того, щоб позичити у МВФ 3,9 мільярда доларів”, – вважає лідер партії “За життя”.

Політик переконаний, що до виборів представники нинішньої влади будуть намагатися набратися якомога більше грошей, щоб потім виїхати з України в більш успішні країни.

“Влада так поспішає, бо знає: вони програють, ніхто вже за них не проголосує після всього, що вони зробили з країною і людьми”, – підсумував Вадим Рабинович.

Поділитися:
 • 13
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  13
  Shares