Щоб зупинити війну й вивести Україну з періоду стагнації, необхідно зупинити розбіжності в суспільстві, перезапустити владу і вибрати новий курс розвитку держави.

Таку думку висловив народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу NewsOne.

«Нам не потрібні вибори заради виборів. Партія «За життя» не збирається когось перемагати, щоб усіх пересаджати або перебити. Зараз нам потрібно об’єднати зусилля для створення сильної і могутньої України. Ми зобов’язані сісти за один стіл, щоб це втілити в життя. При наявності розбіжностей ми можемо тихенько «набити один одному пику, випити», але повернутися за стіл для побудови країни. Політикам треба забути про політичні розборки і будувати країну. Зараз Україна опустилася на передостаннє місце в світі за рівнем щастя. Але я не вірю в погане майбутнє України, я вірю в сильну і могутню Україну, я вірю в те, що ми сядемо за один стіл. З ким необхідно – я сяду за один стіл і буду домовлятися», – зазначив політик.

Він розповів, що партія «За життя» вже розробила концепцію виходу країни з економічної кризи, яка найближчим часом буде представлена ​​і на Заході, і в Україні.

«Затягування вирішення актуальних проблем забирає у нас шматочок країни. Нам потрібно визначитися: ми хочемо мати рацію або бути щасливими? Влада настільки зігнула народ, зламала віру людей, що ми потребуємо хоча б в невеликій привід для позитиву і посмішки. Нам потрібно самоствердження України. Партія «За життя» вже розробила концепцію виходу України з кризи, яку ми будемо представляти і на Заході, і в Україні в найближчому майбутньому. Європа – союзник України, вона також хоче, щоб наша країна не воювала. Тому треба притягувати їх до нас: треба працювати з європейськими інституціями, європейськими політиками, треба доводити їм, що у нас, крім тих, кого вони вважають запеклим злодіями, є нові люди», – підкреслив парламентарій.

Народний депутат вважає, що нинішня Верховна Рада приймає закони, які спрямовані не на розвиток України, а на занепад країни. Як приклад Вадим Рабинович навів освітню реформу уряду, яку він назвав «антинародною» і «антиосвітньою».

«Сьогодні ж парламент приймає закони, які є антиукраїнськими і антинародними. Закон, за яким кількість годин алгебри, геометрії, фізики скорочується, а фізкультури – збільшується, є антиосвітнім. Розпорядження про вхід студентам в гуртожиток без обмеження за часом взагалі призведе до морального занепаду», – обурився народний депутат.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment