Уряд знищує Україну, скасовуючи гідні допомоги при народженні дитини, не закуповуючи вакцини і анестезію, а також намагаючись забрати землю у людей.

Це змушує все більшу кількість українців, в тому числі молодих фахівців, залишати країну.

Таку думку в ефірі авторської програми “Хто кому Рабинович” на телеканалі “112 Україна” висловив народний депутат, глава парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії “За життя” Вадим Рабинович.

“Така “позитивна” новина надійшла до нас з Брюсселя, де прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заявив, що його країна готова приймати іммігрантів не за запропонованим ЄС квотним принципом, а конкретно – з України. Виходить, що глава уряду Чехії цінує українців більше, ніж українська влада. Сьогодні мільйони наших співгромадян працюють на благо польської, чеської, ізраїльської, португальської, американської економік. Кваліфіковані фахівці, часто зі сфери IT, масово виїжджають з нашої країни. Цього не можна більше допускати”, – заявив парламентарій.

Лідер партії “За життя” також повідомив про підготовку спеціальної програми, яка допоможе повернути в Україну молодь, що виїхала і відновити економіку країни.

“На скасування дурних законів нинішньої влади нам знадобиться один день. На зміну економічного вектора розвитку і початок втілення в життя концепції нейтральної, сильної, незалежної “Швейцарії Східної Європи” нам потрібен ще один день. На повернення ж кваліфікованої робочої сили, яка так потрібна нам вдома, можуть піти десятиліття. Партія “За життя” вже займається розробкою програми з повернення молоді в Україну, в якій ми пропонуємо звільнити молодих фахівців і їх бізнес від сплати податків на два роки з повернення на батьківщину. І ми обов’язково доб’ємося результатів на цій ниві”, – зазначив політик.

У числі причин, що змушують українців їхати за кордон, він назвав провальну медреформу, в результаті якої перестали закуповуватися вакцини і анестезія, спроби забрати землю у людей в результаті земельної реформи, скасування гідної допомоги при народженні дитини, а також ліквідацію гарантій виплат вкладникам їхніх депозитів.

“Днями закінчився судовий розгляд з державним “Ощадбанком” щодо виплат вкладникам за депозитами. Фахівці провідної юридичної компанії прокоментували вердикт суду з цього питання наступним чином: “В результаті прийнятого судом рішення банк має можливість в принципі не повертати депозити людям”. Виходить, що поки “реформа” судової влади в розпалі, влада продовжує обкладати поборами простого українця, роблячи його життя нестерпним. І все це відбувається на тлі нахабного і безсовісного підвищення зарплат депутатам”, – підкреслив Вадим Рабинович.

Джерело: УНН

Поділитися:
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Shares

Leave a Comment