Делегація партії “За життя” недавно була з офіційним візитом в Брюсселі, де заявила європейським чиновникам, що Україна повинна відмовитися від боргів перед МВФ як від народних і зробити їх особистими боргами корупціонерів, заявив глава політичної сили Вадим Рабинович.

Низка країн вже відмовилися від співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ), і Україна повинна вчинити так само, тому що це шкідлива й небезпечна організація, заявив народний депутат, лідер партії “За життя” Вадим Рабинович в ефірі програми “Хто кому Рабинович” на телеканалі  “112 Україна”.

Цього року МВФ виділив Україні $1 млрд, а країна виплатила $1,3 млрд повернення по кредиту з відсотками, повідомив нардеп.

“Для МВФ немає сенсу давати позики країні, яку вважають однією з лідерів по корумпованості, тому що гроші просто вкрадуть, а борги ляжуть не тільки на нас, але і на наступні покоління українців, – вважає Рабинович. – Навіщо нам потрібна така кредитування, що це таке? Подібна співпраця призвело до того, що кожен новонароджений українець повинен світовим фінансовим інститутам по 10 тисяч євро. до того ж МВФ постійно вказує нам, що ми повинні ще зробити, щоб отримати черговий транш: вирубати ліс, підняти тарифи та інше. Друзі н е дають завідомо невигідні кредити і не можуть вітати знищення медицини і освіти, підштовхувати до продажу землі. МВФ нам не друг, а шкідлива і дуже небезпечна організація. Ряд країн вже відмовилися від співпраці з фондом – Греція, Ірландія, це повинні зробити і ми”.

Політик додав, що запропонував чиновникам в Європі, як можна повернути вже позичені Україні гроші.

“Делегація партії “За життя” недавно була з офіційним візитом в Брюсселі, де ми запропонували європейським чиновникам забрати у наших корупціонерів їх замки і палаци в рахунок погашення боргу України перед МВФ і Світовим банком. Ми повинні відмовитися від цих боргів як народних, а зробити їх особистими боргами корупціонерів-чиновників, які жодного дня не пропрацювали в бізнесі, але дивним чином володіють віллами і яхтами”, – заявив він.

Поки ж гроші МВФ в Україні проїдає влада, вважає народний депутат.

“Без плану не можна будувати навіть сарай, не те що розподіляти державні ресурси. Влада просто проїдає наші кошти, не радячись з нами”, – переконаний Вадим Рабинович.

ВІДЕО

Відео: Вадим Рабинович/YouTube

Останній меморандум про співпрацю України і МВФ підписали в березні 2015 року, протягом чотирьох років Фонд повинен виділити Україні $17,5 млрд. У рамках цієї програми український уряд отримав вже чотири транші на загальну суму $8,7 млрд.

У травні 2017 року МВФ повідомили, що для завершення перегляду програми очікують від влади України забезпечення парламентської підтримки земельної, пенсійної реформ, антикорупційних законопроектів та інтенсифікації приватизаційних процесів.

14 жовтня міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що “реалістично”  оцінює ймовірність надходження наступного траншу до кінця 2017 року, але 26 жовтня в Нацбанку України відзначили, що очікують надходження коштів не раніше ніж в першому кварталі 2018 року.

18 грудня в МВФ заявили, що українська влада повинна відкоригувати ціни на природний газ на внутрішньому ринку до рівня цін на імпорт.

Поділитися:
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Shares

Leave a Comment