Озброєні обшуки підприємств, так звані «маски-шоу», – це всього лише один із проявів «грабіжницької» політики нинішньої влади, і скасовувати їх ніхто не збирається.

Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабинович» на телеканалі «112 Україна».

Політик не вірить, що влада з повагою буде ставитися до бізнесу, як це обіцяють представники уряду.

«До піар-акції по «ослаблення тиску на бізнес» потрібно придивитися. Зверніть увагу на деталі: обшуки не скасували – вони триватимуть, але силовики почнуть їх фіксувати на відео. Обшуки не припиняться, але вирішувати їх повинні будуть тільки суди. Їм це нескладно, як ви розумієте. На жаль, збільшення бюджету силових структур на 2018 рік говорить тільки про те, що їм потрібно буде чимось займатися. Зауважте, ця влада вже 3,5 року обіцяє звільнити бізнес від «наїздів» з боку силових структур, але цього досі не сталося. Горезвісні «маски-шоу» – це всього лише один із проявів грабіжницької політики влади», – зазначив політик.

Ще одним таким проявом він вважає ситуацію з тарифами. Парламентарій підкреслив, що в той час як тарифи на електроенергію в країнах Євросоюзу знизилися, в Україні вони тільки ростуть. Він вважає, що якби в країні на ринку енергетики працювало 20-30 компаній, тарифи для населення б впали.

«Днями в ЄС тарифи на електроенергію для населення знизилися. Чому ж у нас цього не відбувається, якщо президент і Кабмін кажуть, що ми прагнемо в Європу? Відповідь проста: влада з панського плеча роздає сфери економіки на відкуп монополістам, які, в свою чергу, відіграються на пересічних українцях. В Європі існує здорова конкуренція в будь-якому бізнесі. І якби в Україні на ринку енергетики працювало 20-30 компаній, які конкурували б, тарифи для населення б впали. Влада ж це не вигідно. Їм простіше наростити тарифне і податковий тиск на простих людей», – впевнений народний депутат.

Продовжуючи тему взаємин України і Євросоюзу, Вадим Рабинович зазначив: обраний владою економічний курс привів до того, що доходи від торгівлі з ЄС зросли всього лише на 570 млн, при цьому на торгівлю з країнами СНД Україна втратила близько 11,7 млрд доларів.

«В результаті економічної політики нашої влади доходи від торгівлі з ЄС зросли всього лише на 570 млн. При цьому Україна втратила на торгівлю з країнами СНД близько 11,7 млрд доларів. Це катастрофа! Тому що ринок майже в 12 млрд потрібно відновлювати не один рік! Після зняття обмежень на зростання цін соцпродуктів, 90% з них злетіли в ціні. М’ясо вже собі не може дозволити людина, що живе на мінімальну пенсію – ось головні показники діяльності влади», – заявив лідер партії «За життя».

Поділитися:
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Leave a Comment