РПЦ знає причину поразки Повєткіна

У програші Олександра Повєткіна в бою з Володимиром Кличком за титул чемпіона світу було духовне підгрунтя. Таку думку висловив глава Місіонерської комісії при Єпархіальній раді Москви ієромонах Димитрій (Першин), повідомляє “Інтерфакс-Релігія”.

 


 

Димитрій заявив, що під час бою “духи пращурів” Повєткіну не допомогли, а самому боксерові треба було “не руни наколювати, а тренуватися”.

“Повєткін на початку свого спортивного шляху говорив про своє православ’я, потім став адептом неоязичництва, що підтверджують свіжі рунічні татуювання та сварожа пісенька, під яку він іноді виходить на ринг”, – заявив Першин. “Боюся, головна помилка боксера в тому, що перемогу не можна добувати за всяку ціну. Скажімо, ні за які спортивні досягнення не можна платити своєю душею. Не кожну енергію можна впускати у свій внутрішній світ”, – зазначив священик.

За словами отця Димитрія, православне християнство було сприйнято Повєткіним як релігія сили, успіху, волі до перемоги, “а це не так: всі земні перемоги – лише побічний ефект внутрішнього праці над собою, зростання в любові і правді, турботи про ближніх, праведного служіння вітчизні”.

“Не будемо забувати про те, що нашому серцю потрібні не ідоли (обереги, руни, змови), а свобода життя у Христі. За цю свободу ми б’ємося з господарем, за висловом В’ячеслава Бутусова, “цього дохлого світу”, кидаємо йому виклик в таїнстві хрещення, і ось так, борючись і молячись, йдемо по життю назустріч своєму воскресінню”, – додав Першин.

Також він зазначив, що бій з Кличком – не останній у кар’єрі Повєткіна і побажав боксерові зустріти “справжнє православ’я – православ’я Андрія Рубльова і Дмітрія Донського, Олександра Суворова і Олександра Пушкіна, архімандрита Іоанна і прочая, і прочая, і прочая”.

 


 

http://expres.ua/

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір