Противники Шухевича одержали підтримку від кримських татар

Проти перейменування столичного проспекту Ватутіна на честь Романа Шухевича висловилися кримські татари в особі Айдера Муждабаєва.

Від перейменування проспекту Ватутіна в Києві матимуть вигоду “група товаришів” і “відряджені до Києва” співробітники Федеральної служби безпеки Росії, вважає заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR, російський журналіст Айдер Муждабаєв.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

Довідка: Айдер Муждабаєв (нар. 8 березня 1972 року в Тамбові, РРФСР) – російський журналіст кримськотатарського походження, заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR, член Спілки кримських татар Москви. Навчався у Тамбовському інституті хімічного машинобудування, покинув інститут і пішов працювати в газету “Тамбовські губернські відомості”. Закінчив заочно факультет журналістики Тамбовського державного університету. До липня 2015 року – заступник головного редактора газети “Московський комсомолець”.

“Чи знаєте ви, що за вуличним перейменуванням, яке образило українських євреїв і створило на порожньому місці проблеми України на міжнародній арені, банально стоять гроші? От просто гроші. Не в разовому, а в широкому сенсі. Тут, за великим рахунком, нічого особистого немає. Ні до Ватутіна, ні до Шухевича. Ні до євреїв, ні до націоналістів. Я тепер це точно знаю. Один обізнаний і порядний чоловік мені все по поличках розклав. Розповідати не буду, бо вийде бездоказово. І тому, що мені бридко й сумно. У довгостроковому виграші – група товаришів, плюс, звичайно, прикомандировані в Києві співробітники ФСБ. У кінцевому програші – українці, незалежно від політичних поглядів і національності, президент, уряд тощо. Як легко навішати локшину. Яка ситна, виявляється, для когось ця локшина. Є речі, яких краще не знати”, – написав Муждабаєв.

Таким чином ще один начебто ліберальний і типу опозиційний росіянин, хай і кримськотатарського походження, приєднався до когорти противників Шухевича.

Як ми пам’ятаємо, одним із перших різко висловився проти надання проспекту імені Шухевича вишиванконосець Дмітрій Гордон. Невдовзі його підтримав нардеп Борислав Береза. Після цього почався справжній бум петицій від “обуреної громадськості” із вимогами скасувати перейменування і змінити топоніми вулиць, названих на честь українських діячів.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

8 Comments

  1. ДОСИТЬ ТОЛЕРАЦІЇ ДО ОКУПАНТІВ ТА ЇХ ХОЛУЇВ!!!!!!!!!!!!!!!
    МИ УКРАЇНЦІ-У НАС СВОЯ ПРАВДА!!!

  2. Може, ну його? Назвімо проспекти – один імєні путіна, а другий імєні кадирова. І всі 0,02% населення України будуть задоволені.

  3. Емігрант не буде вказувати українцю як і що називати чи будувати в Україні, а Муждабаєв буде в Криму, коли занього пртольє хоть краплину поту я не кажу крові бо воно ледащо тільки таляпати язиком вміє і то на на язіке кьойне, і коли звільне Крим від окупантів, не його справа як в стольному Києві називають проспекти чи вілиці, Братами нас зробила имперія зла Росія яка загарбала наші країни і поработила народи, незабувайте комсомольский активист и конформист Муждабаєв!
    https://uploads.disquscdn.com/images/f04cc928e66843783adefc8ec50f6263f36644593dad77adf5f519b2070f867c.jpg нехавй не путає з Бахчісараєм, там його думку врахують, як що буде Кримсько-татарська автономія.

  4. він нас буде вчити що робити? вже довчився,хай постоїть збоку і допоможе,а не виє

  5. і чьо сказанул? Ляпнув муйню, і відразу в гімно ще глибше погруз.

  6. Треба НЕГАЙНО розпочати цикли радіо- та телепередач на різних каналах про історію України. Старше покоління мало що знає, крім почутого в радянській школі, і це са́ме вкладає в голови молоді. Треба докладно, аргументовано і цікаво розповідати про всі періоди – від Київської Русі до агонії совка.

Comments are closed.