Поляки не продаватимуть квитків на матч Україна-Польща

Польський Футбольний Союз не поновлюватиме продажу квитків для своїх вболівальників на матч Україна-Польща, що відбудеться в Харкові.

 


 

“Ми щойно дізналися про рішення FIFA. У нас не вистачить часу почати продаж квитків заново. Це складно технічно. Крім того, ми не встигнемо перевірити своїх уболівальників з точки зору безпеки”, – заявив Яків Квятковський в ефірі Польського радіо.

“Будемо сподіватися, що наші фани зможуть купити квитки в Харкові, але ми б не радили полякам їхати на матч в Україну”, – додав він.

Крім того, він зазначив, що до рішення FIFA про проведення матчу без глядачів попит на квитки був високим. Польському футбольному союзу не вдалося продати всього 60 квитків від гостьової квоти на трибуни ОСК “Металіст”.

Нагадаємо, після матчу Україна – Сан Марино у Львові голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін обізвав львівських уболівальників “патриёты хреновы “. Так він прокоментував інформацію про те, що матч кваліфікації ЧС-2014 Україна-Польща, який відбудеться в Харкові, може пройти без глядачів.

Нагадаємо, ФІФА призупинила санкції щодо збірної України та скасувала своє рішення про проведення без глядачів матчу між національними командами України й Польщі у рамках відбіркового турніру до чемпіонату світу в 2014 році, який відбудеться 11 жовтня в Харкові.

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір