Про LB.ua

Для багатьох, мабуть, вже не новина, що не працює сайт LB.ua, що останнім часом став достатньо відомим в наших інтернетах завдяки справі, де задіяні народний депутат Ландік та редактор сайту Соня Кошкіна (сценічний псевдонім).

 

 

У декого особа Кошкіної викликає алергію (зокрема, у керівника уряду), дехто вважає її вискочкою, а також персоною, яку просувають провладні кола.

 

Як би там не було (а як воно насправді є – ми дізнаємось досить нескоро), на сайті LB.ua інколи були цікаві матеріали, у сайту є своя аудиторія, і його закриття – крок не надто приємний для українського медіа-простору. Загалом, втручання прокуратури, СБУ, міліції чи податкової у роботу ЗМІ, особливо електронних, слід вважати проявом цензури.

 

Також треба враховувати хоча б те, що сайт або телеканал не можуть порушувати закони. Їх можуть порушувати лише конкретні особи, з якими й можна працювати правоохоронним органам. Діяльність ЗМІ у цей час припинятись не повинна.

 

Я так розумію, що LB.ua самі призупинили роботу на знак протесту проти дій прокуратури, які, на думку працівників видання, є незаконними. Такий спосіб боротьби, звісно, має право на існування, але… Таким чином колектив каналу сам відкидає можливість доносити свою позицію до читачів. Тобто, з поля зору випадає думка про події однієї зі сторін конфлікту.

 

Медіа-простір, звісно, не LB.ua єдиним живе, та все ж – прикро.

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір