Голова польського уряду розповів, як його уряд рятує Європу від сотень тисяч українських біженців.

Про це Матеуш Моравєцький сказав у програмі Gość wiadomości на телеканалі TVP 1 січня 2018 року.

Пан прем’єр пояснив, що Польща має суверенне право відмовитися від допомоги мігрантам з Близького Сходу або Африки. При цьому його країна прийняла десятки чи й сотні тисяч біженців з України, чим допомогла знизити напругу на східному фланзі ЄС.

“Ми надзвичайно багато робимо для зниження напруженості на східному кордоні Євросоюзу, бо вже прийняли десятки чи й сотні тисяч біженців з України, хоч і не надаємо їм статусу біженця”, – сказав він.

Офіційно статус біженця в Польщі мають одиниці громадян України. Усі ж інші українці в Польщі – трудові мігранти, часто абсолютно безправні й низько оплачені. Утім, це не заважає польським урядовцям повторювати про свою видатну роль у залагодженні “кризи з українськими біженцями”.

Як повідомляли ЗМІ, майже тими самими словами заявила про “дуже багато біженців з України” і речниця польського уряду пані Йоанна Копчинська в коментарі виданню wPolityce.

Поділитися:
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares

2 Replies to “Прем’єр Польщі розповів співвітчизникам про «сотні тисяч біженців з України»”

 1. Треба владі працювати так, щоб людям була робота вдома, а не побиратися по світах…А потім нехай всі українці повернуться додому, а їхнє місце займуть мусульмани та африканці : з іншою мовою, іншим менталітетом, неграмотні та нездатні до роботи… Все пізнається в порівнянні…От тоді ми хотіли б почути коментарі польських ьочільників… Як говорила моя покійна бабуся: не бачили вони смаленого вовка ! Українці їм піднімаютьь економіку,, а в цей же час самі поляки виїжджають на заробітки в більш розвинені країни ЄС… То вони ще повинні й дякувати, що в них працюють слов”яни, з якими в них спільна мова ( та ще й багато студентів чи людей з вищою освітою !), а не якісь дикуни з Африки…

 2. Смішно читати. Забув, мабуть, як поляки заробляли гроші в Німеччині та інших країнах – на самих простих роботах, працюючи нелегально, та й зараз продовжують це робити. Рятувальник хрєнов.

Leave a Comment