За останні 4,5 року президент України Петро Порошенко справді зміг перетворити розорені Збройні Сили в боєздатну і сучасну армію, яка відповідає практично всім стандартам НАТО й готова дати відсіч ворогу.

Таку думку на своїй сторінці в Фейсбуці висловив політолог Олексій Голобуцький.

“Тільки цього року в підрозділи ЗСУ було поставлено понад три тисячі зразків озброєнь, військових виробів і військової техніки, вироблених вітчизняним ВПК. У наступному році готується серійний випуск реактивних ракет за проектом “Вільха” зі збільшеною дальністю ураження”, – написав він.

Голобуцький також додав, що найближчим часом на озброєння підрозділів української армії надійдуть ракети “Нептун”, самохідні артилерійські установки “Богдана”, ударний розвідувальний комплекс “Сокіл”, високоточний снаряд “Квітник” та інше сучасне озброєння, створене в Україні.

“Армія також регулярно поповнюється модернізованими танками, бойовими машинами піхоти, самохідними артустановками, літаками, гвинтокрилами та безпілотними літальними апаратами”, – пише він.

Експерт зазначив, що зараз на оборону України витрачає 3% ВВП, а на всю сферу оборони й безпеки припадає понад 5% ВВП. Загалом у державному бюджеті на 2019 рік на потреби армії передбачено близько 102 мільярдів гривень.

“Наступного року в армії не буде проблем з фінансуванням або нестачею коштів на необхідні матеріали. <...> Як то кажуть: “Не бажаєш годувати чужу армію – тоді годуй свою”, – вважає Голобуцький.

Крім того, політолог нагадав, що українська армія в рейтингу довіри серед населення вже кілька років поспіль виявляється на першому місці.

“Їй довіряють більше, ніж іншим державним і суспільним інститутам. Що, знову ж таки, доводить: зусилля президента в оборонній галузі приносять конкретні плоди, які українці здатні оцінити. А тому армія з народом, а народ – зі своєю армією!”, – підсумував Олексій Голобуцький.

Поділитися:
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

Leave a Comment