Поляки готуються вразити Ілона Маска своїм проектом Hyperloop (відео)

У Варшаві в Авіаційному інституті відбулася конференція щодо розвитку проекту Hyperloop. Її організатори, команда Hyper Poland, відверто діляться планами збудувати транспорт XXI століття.

Hyperloop – принципово новий транспортний засіб, що поєднає в собі потяг і літак, а під час руху зможе досягати швидкості звуку. Пасажирська чи вантажна капсула має пересуватися в багатокілометровій трубі з тиском повітря як на висоті 10 000 м, завдяки чому значно знижується опір повітря і підвищується швидкість.

Команда інженерів і винахідників Hyper Poland. Фото: www.gazeta.pl

Hyperloop – породження фантазії творця Tesla Motors і SpaceX Ілона Маска, але цим транспортним викликом уже перейнялося чимало вчених, компаній і наукових установ з усього світу. У змаганні команд винахідників на найкращий проект Hyperloop польська команда вийшла до півфіналу, що свідчить про перспективність польського проекту.

Окрім швидкості, екологічності й зручності, важливим чинником для розвитку Hyperloop залишаються фінанси. Розрахунки показують, що вартість будівництва кілометра дороги для Hyperloop становить не більше чверті вартості кілометра високошвидкісної залізниці. Утім, існує й чимало проблем – як технічного, так і адміністративного характеру. Роботи ще дуже багато.

Цьогоріч польський колектив теж братиме участь у змаганні проектів, яке відбудеться влітку в Лос-Анджелесі. Команда польських інженерів і винахідників всерйоз сподівається на успіх і активно працює над розробкою Hyperloop-маршруту Варшава – Вроцлав.

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*