У Львові відбулося урочисте засідання вченої ради Національного університету «Львівська політехніка». Воно було присвячене наданню звання почесного доктора (HONORIS CAUSA) професорові Краківської гірничо-металургійної академії імені С. Сташиця, деканові факультету менеджменту Пйотру Лєбковському.

З цією ініціативою виступили науковці Інституту економіки та менеджменту НУ «Львівська політехніка». Тому подання й обґрунтування означеної пропозиції готував очільник інституту, доктор економічних наук, професор Олег Кузьмін.

IMG_7044

Присутні на засіданні вченої ради дізналися, що Пйотр Лєбковскі народився 1953 року у Кракові. 1977 року закінчив місцеву гірничо-металургійну академію. Щодо наукової діяльності, то значні досягнення доктора Лєбковскі присвячені проблемам управління проектами з ресурсними обмеженнями та оперативного контролю виробничих процесів і процесів розподілу. Ці наукові праці польського вченого є багато в чому унікальними. За результатами проведених наукових досліджень Пйотр Лєбковскі опублікував понад 160 праць, в тому числі 6 монографій і 9 підручників.

IMG_7063

Професор Олег Кузьмін відзначив також добре налагоджену плідну співпрацю Краківської гірничо-металургійної академії зі «Львівською політехнікою», зокрема, з очолюваним ним Інститутом. Нині в польській академії навчаються 64 студенти економічних спеціальностей зі «Львівської політехніки», а з нового навчального року, коли за програмою подвійних дипломів розпочнеться підготовка фахівців менеджерських спеціальностей, кількість магістрів за цією угодою становитиме 140 випускників. Пйотр Лєбковскі неодноразово організовував міжнародні наукові конференції, в яких брали участь викладачі на науковці університету.

IMG_7072

Професор Пйотр Лєбковскі, котрий виступив з промоційною промовою, склав і урочисту присягу на вірність «Львівській політехніці». Він зазначив, що для нього велика честь бути почесним доктором одного з провідних університетів Європи. Промовець наголосив на важливості не лише освітніх і наукових зв’язків між двома навчальними закладами, а й особистих контактів, дружніх людських стосунків. Водночас, ректор університету, професор Юрій Бобало нагадав, що цей почесний титул за останні 70 років отримали 24 видатних вітчизняних та іноземних науковців.

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служби НУ «Львівська політехніка»

IMG_7079

IMG_7091

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment