Економічний геноцид триватиме й далі, бо не спиляють олігархи гілку, на якій так зручно сидять і крадуть.

Про це пише Руслан Кошулинський на своїй сторінці в соцмережі.

“Опубліковано Меморандум між Україною та МВФ, за яким нам дадуть чергові мільярди доларів кредиту. У тексті документу читаємо, до чого зобов‘язується влада України та як балансуватиме доходи й витрати.

Перше. Влада вже почала продаж 6 великих державних підприємств і 500 малих компаній та активів.

Друге. Влада, попри продовження мораторію, все ж продовжує підготовку до створення ринку землі та вже розпочала кампанію з інформування громадян для пояснення «переваг цієї реформи».

Третє. Кількість субсидій зменшено, соціальні норми для їхнього обчислення скорочено, схему, яка дозволяла українцям розтермінувати оплату рахунків за опалення, – скасовано.

І найцікавіше цитую: «Якщо протягом 2019 року стане очевидним, що скорочення соціальних норм виявиться недостатнім для забезпечення того, щоб субсидії на житлово-комунальні послуги залишалися в межах бюджету, ми будемо додатково зменшувати ці норми, або зробимо необхідні зміни у формулі для розрахунку субсидій».

Олігархи при владі таки справді «йдуть своїм шляхом». До життя в Україні без українців. Знову здирають із найбідніших, яким і так нічим платити (за даними Держстату, українці боргують за ЖКП 39,2 млрд грн), знову розпродують державне майно за копійки і так само збираються розпродати найродючішу в світі землю (українські чорноземи сьогодні оцінюють всього в $1000 за гектар, в той час як в сусідній Польщі земля коштує щонайменше $3000-4000).

Цей економічний геноцид триватиме й далі, бо не спиляють олігархи гілку, на якій так зручно сидять і крадуть.

Єдиний вибір українців – обрати сильну національну владу, яка, найнявшись на роботу до свого народу, працюватиме на його добробут: впровадить воєнний податок із олігархів, встановить великі податки для великого бізнесу, поверне 154 мільярди доларів, виведені з України в офшори, націоналізує ворожий бізнес, встановить справедливі тарифи і врешті ліквідує олігархію. Вихід із кризи є. Не вистачає тільки совісного управлінця”.

Поділитися:
 • 17
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  17
  Shares