В останні роки у Національному університеті “Львівська політехніка” успішно втілюється програма збільшення навчальних площ. Відтак на вулиці Театральній в історичному центрі Львова урочисто відкрили університетський корпус №33.

Донедавна у цьому приміщенні було розташоване поліграфічне училище. Минув лише рік, і завдяки коштам університету та спонсорів тут постало цілком нове відреставроване приміщення, де навчатимуться студенти навчально-наукового інституту права і психології.

22345

За словами ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала, тут буде добре вчитись, працювати та відпочивати студентам і викладачам. Він також відзначив, що це стало можливим насамперед завдяки зусиллям директора інституту професора Володимира Ортинського, всього колективу навчального підрозділу, а також університетським будівельникам.

На трьох поверхах новітнього корпусу тепер розташовані просторі й світлі аудиторії та лабораторії, де навчатимуться понад 1100 студентів.

32345

– Раніше наші студенти навчались у трьох корпусах, розкиданих далеко один від одного, – розповідає директор інституту права та психології Володимир Ортинський. – Тепер усе буде поруч. А ще ми домовилися про бізнес-ланчі для студентів за знижками у популярній в місті “Віденській кав’ярні”.

52345

До речі, в новому університетському корпусі розміститься і Центр безкоштовної психологічної та юридичної допомоги. Тут студенти старших курсів – майбутні адвокати надаватимуть львів’янам відповідні консультації. У подальших планах – відкриття навчального телевізійного центру. Вже наприкінці цього року студенти-журналісти, які також навчаються в інституті, матимуть власний майданчик для практики на вулиці Князя Романа, куди запрошуватимуть відомих журналістів та викладачів.

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служби НУ “Львівська політехніка”

62345

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment