Мураєв днями заявив, що його колишні однопартійці – проросійські політики.

Народний депутат Євген Мураєв, очільник партії “Наші”, почав співпрацювати зі Службою безпеки України, чим знищив свою кар’єру, вважають експерти.

Мураєв днями заявив, що його колишні однопартійці – проросійські політики, і звернувся до СБУ з проханням шукати “п’яту колону” не в його політсилі, а в “Опозиційній платформі – За життя”. Політологи цю заяву називають нонсенсом.

“Це нонсенс, коли опозиціонер апелює до влади, вказує владі, хто там що робить неправильно, мовляв, я – правильно. І це в середовищі тих, хто ще недавно перебував в одній фракції. Цьому на Банковій стоячи аплодують”, – заявив політолог Андрій Золотарьов.

На заяву Мураєва жваво відреагували блогери й інтернет-користувачі. У мережі Facebook користувачі висловлювали думку про те, що рейтинг політика вже і так дорівнював нулю, а нинішній вчинок і підігравання владі – кінець його політичної кар’єри як опозиціонера і політика взагалі. Адже тепер виборці йому просто не повірять. Представники ж “Опозиційної платформи – За життя” вважають, що на таку різку зміну думки вплинула нинішня влада.

“Якщо я, людина, яка стоїть на принципах захисту прав наших громадян, якщо я – п’ята колона, безумовно, ти правий, звертайся в СБУ. У мене запитання: чи був ти колись нашим? Якщо сьогодні саме СБУ залучаєш до переслідування колишніх однопартійців? Я дуже здивований твоєю позицією, я розумію твої юнацькі амбіції і переживання за рейтинги, але цю межу переступати не можна було”, – підкреслив народний депутат Нестор Шуфрич.

На думку політологів, Євген Мураєв, намагаючись врятувати свою невдалу політичну кар’єру, перетворився в інструмент влади в боротьбі з “Опозиційною платформою – За Життя”. І розцінюють це не інакше як тиск на опозицію.

Поділитися:
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Shares