Після Євро-2012 Львів націлився на Олімпіаду

На пленарному засіданні міськради нещодавно затвердили Програму підготовки Львова до подачі заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

[adsense_id=”1″]

«Для Львова це дуже важливо. Адже, скажімо, Євро-2012 вже дало великий поштовх для міста Лева і з точки зору економіки, і з огляду на просування міста на ринок світової туристичної індустрії. За останні 3 роки, таким чином, було створено близько 10 тис. робочих місць, а якщо говорити про індустрію ділової гостинності , то вона включає нині 21 професію. Львів таким чином вийшов на новий рівень: в 2012 в місті було 1,4 млн. туристів, а торік ми вже мали вже мали близько 1,6-1,9 млн. гостей. Пересічний турист у Львові сьогодні залишає в середньому від 200 до 600 доларів. Зараз питання в тому, щоби вийти на ще один, новий рівень. Олімпіада для Львова – це новий стрибок, аби цілковито змінити нашу інфраструктуру. Зокрема, в передмісті у Винниках належить побудувати велику санно-бобслейну трасу», – зазначив Андрій Москаленко , в.о. директора департаменту Євро-2012 Львівської міськради.

Отже, сьогодні головним завданням для Львова при підготовці до Олімпіади є боротьба за першість з шістьома містами, які є його конкурентами. До березня цього року тут мають розробити концепцію, яка буде оцінюватися членами та працівниками МОК щодо економічної обґрунтованості львівської заявки. Потім належить перейти зі стадії міста-заявника в стадію міста кандидата, коли в липні 2014 р. буде затверджено короткий перелік міст , які будуть відповідати всім критеріям заявки й підтримки з просуванням спорту та розвитку інфраструктури в країні, і в місті.

Додамо, що Програма підготовки Львова до подачі заявки на проведення зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року на 2014-2015 роки передбачає підготовку необхідних документів, передбачених вимогами МОК, розробку концепції розміщення спортивно-змагальних об’єктів на території міста , підтримку в Україні, й у Львові олімпійського і параолімпійського руху , поширення інформації у світі про столицю Західної України як міста-кандидата на право проведення Олімпіади , а також популяризацію зимових видів спорту.

Ігор Галущак

На прес-конференції
На прес-конференції
Варіанти логотипів олімпійського Львова
Варіанти логотипів олімпійського Львова
Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір