Підгрушна та Дериземля – учасники різдвяної гонки з біатлону

Цієї суботи у німецькому Гільзенкірхені на стадіоні “Фельтінс-арена” пройде уже традиційна різдвяна гонка з біатлону – 2013.

[adsense_id=”1″]

І знову Гільзенкірхен скликає найкращих біатлоністів року, що минає. Вкотре на стадіоні “Фальтінс-арена” пройде різдвяна гонка з біатлону. Всі шанувальники біатлону з нетерпінням і в той же час з ностальгією чекають на цю гонку – це заключна гонка року, яка носить здебільшого товариський характер. Всі перемоги і всі поразки улюбленців залишаться у старому році, а попереду все найцікавіше – це і продовження боротьби за Кубок світу і, мабуть, найбажаніша подія останніх років – XXII зимові Олімпійські ігри в Сочі.

Цьогоріч у цій гонці Україну представлятиме пара Олена Підгрушна – Андрій Дериземля. Українські біатлоністи вважаються одними з фаворитів гонки. Слід відзначити також чеську пару біатлоністів Габріела Соукалова – Онджей Моравец, яка є чи не найімовірнішою переможницею гонки, бо ж самі спортсмени зараз перебувають на передових позиціях у сучасному біатлоні.

Головною несподіванкою гонки, безсумнівно, є відсутність беззаперечного лідера загального заліку Кубка світу з біатлону серед чоловіків француза Мартена Фуркада.

Повний список учасників:

Андреа Хенкель – Андреас Бірнбахер
Катерина Юрьєва – Максим Чудов
Лаура Далмайер – Флоріан Граф
Тора Бергер – Хенрік Лабелунд
Фанні Хурн – Еміль Свендсен
Габріела Соукалова – Онджей Моравец
Олена Підгрушна – Андрій Дериземля
Тея Грегоріг – Якоб Фак
Ліза Хаузер – Домінік Ландертінгер
Доротея Вірер – Лукас Хофер

Віталій Капітан

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір