Під однією «парасолькою»

З 1 січня 2014 року набув чинності так званий парасольковий проект «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств».

[adsense_id=”1″]

Раніше вищезгаданий проект було подано на розгляд Спільного органу управління програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІСП 2007-2013, яким опікується Міністерство інфраструктури та розвитку Польщі. Проект отримав підтримку незалежних експертів та був рекомендований до співфінансування коштом Європейського Союзу. Метою парасолькового проекту є покращення культурного, соціально-економічного, інвестиційного клімату транскордонного регіону України та Республіки Польща завдяки розвитку в’їзного та внутрішнього туризму. Відтак проект реалізовуватиметься у період з 1 січня 2014 року до 31 грудня 2015 року на території Львівської області (Україна), Підкарпатського і Люблінського воєводств (Республіка Польща). А його головними партнерами виступили Львівська асоціація розвитку туризму та Перемишльська агенція регіонального розвитку.

У проекті унікальним чином буде об’єднано зусилля 10-ти українських та 10-ти польських партнерів на рівні мікропроектів. Ініціатори сподіваються, що їх реалізація дозволить створити інноваційний і ексклюзивний цілісний туристичний продукт, створений на території з унікальним ресурсним потенціалом під туристичним брендом Українсько-Польського Прикордоння. Це, на думку ініціаторів, має викликати у потенційних споживачів певні позитивні емоції та вивести означений регіон на якісно новий рівень як в Україні і Польщі, так і за їх межами.

Отож, парасольковий проект має стати унікальним каталізатором запуску потужного інструменту змін на основі ефективної співпраці в чотирикутнику: транскордонне партнерство – місцева влада – територіальна громада – місцевий бізнес. «Нічого про нас без вас» – такий робочий девіз буде мати спільна маркетингова діяльність у проекті загалом і у кожному із конкретних мікропроектів зокрема.

Ігор Галущак
Фото – pl-by-ua.eu

Polukrpar

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір