Опозиція оголосила на завтра загальну мобілізацію

Лідер партії УДАР Віталій Кличко закликав українців завтра о 12-й годині зібратися на Майдані Незалежності на народне віче. Про це він заявив, виступаючи на Майдані перед мітингувальниками.

 

[adsense_id=”1″]

«Завтра – загальна мобілізація. Ті, хто не зможе приїхати до Києва, має організувати мітинги в своїх містах», – сказав Кличко.

Він ще раз наголосив, що завданням Майдану є вимога до чинної влади звільнити затриманих демонстрантів, покарати тих, хто причетний до побиття студентів, відставка уряду Миколи Азарова, проведення дострокових президентських виборів і підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок, виступаючи перед мітингувальниками наголосив, що президент Віктор Янукович не має права вести будь-які переговори за спинами власного народу. «Ми вимагаємо правди, що за сепаратні переговори від імені України», – сказав Тягнибок.

Водночас голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що для досягнення мети Євромайдану мало одного дня. «Навіть за 10 і за сто днів це не робиться. Це шлях крок за кроком», – сказав Яценюк.

Він заявив, що досягненням Євромайдану є те, що Віктор Янукович «так і не підписав угоду про вступ у Митний союз». «Якби не Майдан – ми би вже стали частиною Росії», – сказав Яценюк.

Джерело: Тиждень

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір