Опанувати німецьку мову допомогла Програма “НАТО-Україна”

У Львові в інституті Міжрегіональної академії управління персоналом відбулася урочиста церемонія випуску слухачів адаптаційного курсу «Німецька мова», для військовослужбовців місцевого гарнізону, які завершують службу, звільнені в запас, або пішли у відставку.

[adsense_id=”1″]

За інформацією регіонального прес-центру МО України, Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців діє у Львові з 1997 року. Вже з перших років діяльності центр почав співпрацювати в сфері адаптації військовослужбовців з міжнародними організацією TACIS та НАТО. Перший набір на мовні курси розпочався в 2000 році. Всього в центрі пройшло перепідготовку 2825 військовослужбовців, з них коштом НАТО – 781, а за кошти ОБСЄ – 532 військовослужбовці.

SONY DSC

На урочистостях менеджер Програми “НАТО-Україна” Крістофер Штаудт зазначив: – Цей курс для мене є особливим, адже українські військові вивчали мою рідну мову. На моє глибоке переконання її вивчити може лише дуже цілеспрямована людина, яка точно знає що хоче отримати від цих знань. Лише 9 з 16 наших слухачів дійшли до сьогоднішнього дня, й це лише підтверджує мої сентенції на адресу випускників. Впродовж чотирьох місяців ви інтенсивно вивчали правопис, розмовну мову, культуру та звичаї Німеччини, і я радий, що став дещо ближчим до вас.

SONY DSC

Варто зазначити, що всі випускники успішно склали тест, який включив письмовий іспит та усну співбесіду. Отож всі вони отримали сертифікати відповідного рівня складності володіння іноземною мовою міжнародного зразка.

Ігор Галущак
Фото регіонального прес-центру МО України

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір